Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsonyra milyen ruhákat...

Karácsonyra milyen ruhákat kérjek? 13/L

Figyelt kérdés
Az lesz a karácsonyi ajándékom, hogy 20.000 Ft értékben kapok ruhákat, amiket én választok ki. Tudnátok ötleteket adni, hogy legyen néhány konkrét elképzelésemnis? Főleg a military és rocker stílus tetszik, és fontos, hogy a ruha legyen kényelmes. Előre is köszönöm!

2013. dec. 10. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a rocker stílust,akkor kérjél zenekaros pulcsit,az nagyon jó meleg.
2013. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Amiben kilátszik mindened, olyat kérj. Az ma a divat.
2013. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nayal ***** válasza:
100%

Nagylány: Amilyen tetszik. Bakancs az jó télen is nyáron is. Karkötő, nyaklánc gyűrű ha szereted őket, pulcsik, pólók, nadrágok, szoknyák..

Rockpince, Headbanger, Dark Raven Asylum, katonadolog.hu, military shop.hu ezeket tudom ajánlani.

2013. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amiben te érzed jól magad.
2013. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisrockerke válasza:
kérjél ATDIGITAL military nadrágot,vagy nadrágtartót!én is ezeket kértem +plusz bakancsot is!én 14 vagyok!amugy bakancsba szerintem a Red Rooster a legjobb! :D
2013. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!