Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha miattam nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha miattam nem lehetünk együtt, pedig nagyon szeretném?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel már évek óta jóba vagyunk,nekem mindig bejött. Úgy néz ki,mostanra felnőttünk mindketten,és kezd köztünk egy erősebb barátság kialakulni,és én nagyon szeretném,ha nem csak barátság lenne. Nem vagyok benne biztos,hogy ez lehetséges,és hogy ő is szeretné ezt,viszont ha szeretné sem lehetne köztünk semmi. Miattam.

Nekem nem egyszerű az életem,hogy finoman fogalmazzak. Családom romokban,a helyzet rossz,én utálom magam,alapból nagyon nehéz eset ,elég különleges(értsd komplikált,szokatlan) személyiség vagyok.

Én nem lehetek ennyi önző,hogy rá rakjam az összes problémám,terhem és tudom,hogy nekem nem lehet kapcsolatom. Nem tudom,hogy ő meg tudna e "küzdeni" velem.


Szerintetek mit csináljak?


2017. okt. 20. 21:43
 1/1 anonim válasza:

Hogyha barátok vagytok, akkor valószínűleg már tisztában van vele, hogy, ahogy te fogalmazol ,,elég különleges” vagy, és gondolom beszéltél már neki a családodról is. Viszont ennek ellenére vagy emellett mégis kommunikál veled, tehát tud kezelni téged.

És sokkal inkább az az önzés, ha nem engeded, hogy Ő döntse el, hogy mi az amit még ,,àt bír venni tőled” és mi az amit már nem.

Ha úgy érzed/látod, hogy ő is többet szeretne, mint barátság, akkor lépj az ügy érdekében!

2017. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!