Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek tetszenek azok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszenek azok a lányok is, akik nem vékonyak?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon jól,millió kérdés volt már ezzel kapcsolatban. Nyilván,nagyon sokan nem szeretitek a sovány,csontos lányokat. Nem is róluk van szó,sokkal inkább a szimplán vékony,formás lányokról. Én sajnos nem vagyok vékony,sajnos formás sem vagyok. Nem nézek ki egyáltalán jól,talán ami pozitívum,hogy van mellem(nem túl nagy,de nem vagyok lapos legalább),illetve a fenekem sem lapos(de messze van a jótól). Mindenhol van rajtam felesleges,nem sok,de azért van. Alapból magas is vagyok,173 cm,ehhez vagyok 70 kg(62-63 kgval lennék pontjó szerintem). Nem érzem magam nőiesnek,túl nagy vagyok,túl széles.

Így kép nélkül,azok alapján amit leírtam,biztosan nem jönnék be nektek?? Vagy esetleg lehetne olyan az összhatás,hogy tetsszen?


2017. okt. 22. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem jó, de nálam fontos a belső tulajdonságod is...
2017. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyira sok mindentől függ ez. Alkattól, felépítéstől, és nálam például nagyon sok múlik az arcodon, egy szép arcnak hatalmas ereje van. Akár még lehet jó is az összhatás, bár nálam nagyobb súlya van annak, hogy milyenek a belső tulajdonságaid :) 20f
2017. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!