Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a duci lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BukottAngyal kérdése:

Szerintetek a duci lányok is ugyanúgy tetszenek a férfiaknak mint a vékonyak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem! A duci lányok jobban tetszenek bizonyos férfiaknak mint a vékonyak! És fordítva :) Nekem pont az a kategória jön be amin van egy kis plusz, hisz ha megölelem akkor több szeretet kapok :) és nem kell félnem, hogy kettétörik :) meg nekem az arc ami fontos nem a test maga, és szerintem a ducibb lányoknak sokkal szebb az arcuk, olyan aranyos kerek :) de minden lány akkor a legszebb amikor mosolyog! szóval minden lánynak szeretnie kéne magát és mosolyognia!
2014. jún. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
inkább legyen mit fogni mint hogy fokhagyma gereszd popoja legyen :D
2014. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom, ha valaki egy picit nagyobb darab, csak legyen feszes. Engem a háj az ami taszít.
2014. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok férfinek a kimondottan vékony nök tetszenek, sokaknak meg a kimondottan kövérek, és megint másoknak valahol a két véglet között!


Miböl gondolod, hogy a "férfiak" ízlése egyforma és mindegyiknek ugyanolyan nö tetszenek?!?!?!?


De ha magadat ducinak tartod, akkor nem ártana elgondolkodni azon, hogy mennyire vagy az (ugyanis a legtöbb esetben ilyenkor NEM duci, hanem kifejezetten köver valakiröl van szó), és ha neked probléma, akkor jobb, ha normál méretre lefogysz.

2014. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy,hogy milyen ducira gondolsz. A picike plusz amitol csak gombolyubb a lany azt ugy latom nem zavar senkit, de a 15+ kilo mar nagyon.
2014. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem! Én sokkal jobban szeretem a duci lányokat. nincs kétségem afelől, hogy egy duci nő többet ér mint a sovány.
2014. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, hogy kinek mi tetszik, sok férfinak bejönnek a duci lányok.
2014. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első mindent leirt!
2014. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A duci lányok kevesebb férfinak jönnek be, ez teljesen biztos.


Bár van az a kategória amikor a pasinak bejönnek a duci csajok, de felvállalni nem meri mert "ciki" kimenni vele az utcára, vagy a haverok előtt...Ismerek ilyen pasit személyesen. Állandóan amikor csak tudott, engem fogdosott, miközben kifejezetten gebe barátnője volt, és most is olyan csaja van....mi amúgy csak osztálytársak, és barátok voltunk.


És van az akinek úgy jön be, hogy leszarja mások véleményét, mert neki tetszik és ennyi. És boldogan viszi bemutatni a haveroknak, és az utcán is kézen fogva megy vele végig. Ilyen a férjem is.

2014. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!