Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiuk! Ilyen eset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiuk! Ilyen eset lehetséges?

Figyelt kérdés
van egy lány aki legjobb barátom. soha nem hazudik mindig őszinte. Azt állítja jelenleg SENKIBE nemcsak hogy nem szerelmes hanem senki nem is tetszik neki. 17éves most. Ilyen lehetséges? MIért lehet ez? Hormonálisan nem eléggé érett?

2017. okt. 23. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Lány vagyok, 17. Voltam már szerelmes többször. Most mégis ott tartok, hogy nem érzek egyáltalán semmit. Meg úgy kiszemeltem sincs... Megmondom ha valaki jól néz ki, de ennyi.
2017. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem tetszett neki senki?

Lehet aszexuális is.


És azt leszámítva ez teljesen normális, előfordul, hogy valakinek éppen senki sen tetszik.

2017. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Nekem se tetszik jelenleg senki, de volt már, hogy tetszett fiú. Most valahogy épp nincs senki a környezetemben, aki megdobogtatná a szívem vagy akinél úgy érezném, hogy esélyem lenne. L
2017. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!