Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? (unalomig ismételt...

Lehetséges? (unalomig ismételt eset, de nagyon félek)

Figyelt kérdés
3 hete voltunk együtt a barátommal. Pont a peteérésem környékén, de spermicides óvszerrel védekeztünk, ami nem sérült, ellenőriztük és nem szivárgott, viszont a hüvelynyílás mellett 2 ujjnyira volt egy fehér csepp, és nem tudtuk eldönteni hogy az óvszer mellett folyt e ki vagy az én nedvem, de be nem hiszem hogy ment és utána át is törölgettem. Azonban emiatt azóta is idegeskedem és stresszelek hogy mi van ha valami csoda folytán mégis baj lehetett.. Már 3 napja késik, de a hasam görcsöl és olyan mintha már mindjárt megjönne de mégsem.. Tudom, ezer ilyen kérdés van, de már annyira ráparáztam, keresgélek neten és ezt is mondták már terhesség első jelének. Lehetséges lenne?

2017. máj. 3. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2017. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2017. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen parában, hogy lehet szexelni? Gondolom nem is tudod élvezni így. Az óvszer megbízható, az pedig normális, hogy ott van a nedved rajtad, ugyanúgy néz ki, mint a sperma.
2017. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy terhes.

De unalomig ismételt válasz, hogy csinálj tesztet, hogy megnyugodj. Ennyi.

2017. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
És akkor Kis kút kerekes kút van az udvaromban egy szép barna kislánz van a szomszédomban.
2017. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Blondie.W ***** válasza:
68%
Látom ezen az oldalon senki nem hallott terhességi tesztről és nőgyógyászról...
2017. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

nem sérült, ellenőriztük és nem szivárgott, viszont a hüvelynyílás mellett 2 ujjnyira volt egy fehér csepp, és nem tudtuk eldönteni hogy az óvszer mellett folyt e ki vagy az én nedvem, de be nem hiszem hogy ment és utána át is törölgettem.


BAromi romantikus lehetett...

2017. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna szagolni!Felmarod ujjadra szipp szipp és egyből tudod sperma e.Legközelebbre ezt jegyezd meg.


Vegyél egy tesztet.Már ki kell mutassa.

2017. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Biztosítom a kedves hozzászólókat akik kritizálják hogy mégis mennyire volt romantikus vagy mennyire élveztük, hogy ilyen téren sosem volt probléma mert nagyon szeretjük egymást és ha már veszitek a fáradtságot a kommenthet akkor segíteni próbáljatok ne rosszindulatúskodni. Köszönöm.
2017. máj. 4. 05:30
 10/16 anonim ***** válasza:

csinálj tesztet, főleg ha már késik. Ha negatív, akkor legalább megnyugszol. Ha potizív, akkor meg legalább tudod, hogy mi a helyzet.

3 nap után már úgy tudom, akármikor kimutatja a teszt, de a legtutibb reggeli első vizeletből.

2017. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!