Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti mennyire nézitek párotok lakását/otthonát?

Figyelt kérdés
Mennyire számít nektek ez? Hogy élitek meg ha tietek jobb esetleg rosszabb ha esztétikailag nem olyan jó inkább hagynátok? Mi a minimum ami kell? Párotoké milyen?
2017. okt. 23. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem koszfészekben él, bármilyen lakása/haza is van, nem erdekel.
2017. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

amíg lehajtja az ülőkét a WCn nem érdekel milyen xD

amúgy meg tényleg nem érdekel. viszonylag jómódú tehetős családban nőttem fel, jártam olyan fiúval is akik sokan voltak tesók, nem voltak túl tehetősek. de ezért nem szólom meg, meg nekem nem számít. mindig csak az számított hogy legyen egy ágy amin ketten elférünk, meg nyilván az hogy ellegyünk egymással :) de sose érdekelt ki hol lakik, ki honnan jött :D

2017. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja meg hát nyilván azért minimum hogy kicsit takarítson azért :D
2017. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üzletember vagyok és van 1 villám, de nekem az nem kell, mert baszott nagy a ház.

Szóval egy 5 szobás lakásban elvagyok.

2017. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy minden nőt csak a pénz érdekli.
2017. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz.
2017. okt. 24. 11:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor én megismerkedtem a párommal,egy szobát bérelt a városban,én a szüleimmel laktam. Két másik sráccal lakott a szinten -az egyik a bátyja volt- szóval tipikus legénylakás volt. (3 szintes lakás, 3-3 szoba,fürdő,konyha minden szinten.)Láttam már szebb lakást is,de nem érdekelt. Azóta már együtt élünk 1.5 éve,albérletben. Párom fizetése átlagos,enyém kicsit alacsonyabb, kocsija/kocsink/kocsim nincs,jogsi nekem folyamatban,neki nincs. Nem minden a pénz, a szerelmet nem pótolja.
2017. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21L 23F ez lemaradt
2017. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!