Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vlog indítása személyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlog indítása személyes traumákból kiindulva amely végig kiséri a padlón léttől az önfejlődésig. Érdekelne titeket hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazából rengeteg kérdésem lenne így első körben :)


Alább leírom a vlog lényegét, a személyes történetem és a kérdéseim. Hálás vagyok ha időt szánsz rá hogy elolvasd :)


Szeretnék indítani egy vlogot amelyben egy személyes traumára alapuló padlón léttől kezdve egészen a mostani és a jövőbeli fejlődést végig kísérni mindeközben bizonyos fázisokat elmagyarázni és bele menni mélyebb témákba. Ezen kívül segítséget szeretnék nyújtani a hasonló helyzetű embereknek akik egy párkapcsolat miatt brutálisan a padlón végezték. A vlog készítése közben szeretnék én is kicsit többet megérteni a velem történtekből, boncolgatni különböző ehhez fűződő témákat és szeretném ha a nézőim végig kísérhetnék azt amiből ahova fejlődtem és hogy hova tartok. Emellett hogyan hozzunk meg jó döntéseket és azokat mire alapozzuk. Amolyan személyiségfejlesztéshez hasonló vlogot kell elképzelni azzal a különbséggel hogy a motivációs előadások és minden féle anyagok egy bizonyos ideig tartanak én viszont szeretném hogy aki végigkísér valahol magára ismerjen bennem, tanuljon az én rossz döntéseimből illetve valamennyi pénzt is össze szeretnék ebből szedni hogy fejleszthessem a videóim minőségét ne egy okostelefonnal futkározzak mindenhova. Mivel ez egy elég szűk célközönségnek szólna ezért nem várom el hogy majd ettől fogom a garázsomban lapátolni az eurókat.


A személyes trauma igazából egy 5 éves kapcsolattal indult 17 évesen egy lánnyal akibe fülig szerelmes voltam és az igazság hogy 5 évig nem is feküdtünk le. Ez hozzá köthető az ő pánik betegségéhez, az én túlzott "jófiúságomnak" és még sorolhatok ezer-egy jó és rossz tulajdonságot a lényeg hogy ő gyönyörű lány, magas vékony és és sem vagyok egy csődtömeg és a kinézetemmel sincs baj. Az hogy miért nem feküdtünk le még nekem is rejtéj az hogy hogy bírtam eddig az meg pláne. 4 és fél év után összejött egy szlovák gyerekkel aki viszont dobta 3 hét után. Vissza mentem hozzá együtt voltunk fél évig egy se veled se Nélküled kapcsolatba viszont engem a 3 hét brutálisan kikészített konkrétan magzat pózban feküdtem 3 hétig mint egy darab sz**r hogy én nem. A fél év alatt alapított egy céget ami 2 hónap alatt fel is futott Szlovákiában, ennyi idő után profitot termeltünk. Mivel a "betegsége" miatt nem tudott elmenni dolgozni ezért mindent én felügyeltem és próbáltam irányítani. A szüleivel nem jött ki ezért próbáltam saját albérletbe költözni. Az alap ötlet az volt hogy keresek egy home offices melót ami stabil bevételt hoz mellette csinálom a cégem kreatív részét ő pedig az adminisztratív részét. Találtam egy home office-s melót már elkezdtem leszervezni az albérletet, már 2 hónapja ott dolgoztam így meg volt a pénz az albérletre is. Na most szakítottunk. Összejött egy "pénzes" gyerekkel. (kocsi alapján - subaru) akiről végül kiderül hogy szegényebb mint én... ebbe most ne menjünk bele. És ugrott minden. Szakítottunk engem másnap kirúgtak mivel 1 hetet nem voltam bent hogy őt pátyolgassam konkrétan a padlóra b**sztam magam. Ez az állapot 1 évig tartott... és még most sincs teljesen vége. Anno minden pénzem rá költöttem, pszichológusokra, kocsim sem volt egy kib**szott feliciaval jártam mindenhova ami nem is az enyém volt. Tehát komplett anyagi és lelki csőd. Emellett az új palijának bemesélte hogy fel akarom gyújtani a kocsiját meg a szervizét közben azt sem tudtam kivel lépett le. Másnap kaptam egy telefont hogy keresnek ki vagyok és hol lakom. Szép kis történet de a java még csak ez után jön amiről lényegében a vlogomat szeretném készíteni. A folyamatot amin átmentem és milyen helyzetben mi segített, kire számíthattam hova fordulhattam. Mivel minden időm az exemmel töltöttem ezért barátaim is elfordultak tőlem. Konkrétan 2-en maradtak anno.


A kérdéseim igazából mind a vlogoláshoz köthetőek mivel még semmilyen tapasztalatom nincs benne ezért kicsit tartok az infóktól amiket megosztok.


Például vállaljam fel az igazi nevem és arcom? A fent leírt történeten osszam e meg nyilvánosan? Mivel elég kemény és pl azt hogy nem feküdtünk le 5 évig mert egy szerelmes fsz voltam (már elnézést) azt nem sokan értenék meg és még kevesebben tudják a környezetemben. Mennyire menjek bele a részletekbe, számotokra mennyire lenne érdekes egy ilyet nézni youtuben?


Maximális köszönet az érdemleges válaszokért!

(Mellesleg felvidéki vagyok ezért a beszédem lehet pici fura lesz a videókban)


23/F



2017. okt. 24. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlságosan személyesnek és intimnek érzem a történetet, ami nem tartozik másokra. Más magánéletébe ennyire beleférkőzni már kínos a nézőnek is. Illetve túlságosan konkrét a történet ahhoz hogy beazonosítható legyen a személy, aki nem biztos hogy ezeket a nyilvánosságra szeretné hozni veled ellentétben (még akkor is ha névtelenül adod elő). Még abban is nehéz különbséget tenni hogy itt most motivációról van szó hogy mit ne csináljon az ember (de akkor hol a pozitív rész?), vagy bosszúról aki másokat akar lejáratni azzal hogy a "meg"sértett fél mindent kitálal a neten.
2017. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen az ilyen részletekbe még bele sem gondoltam. Ezért írtam ki először ide. Tehát az alap koncepció életképtelen vagy sokkal felületesebbnek kellene lennem?
2017. okt. 24. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el.. nagyon sok embert érdekelne. Azonban ez nagyon elsülhet visszafelé. Főleg ha névvel és arccal is vállalod.
2017. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges személyes kitárulkozas.
2017. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!