Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? 13 hónap netes chatelés után személyes találkozó?

Figyelt kérdés

Van egy ellenkező nemű nagyon jó facebookos barátom. A lehető legközelebb állunk egymáshoz, napi szinten beszélgetünk írás formájában (a hangomat még nem hallotta, én viszont már az övét igen :D ). A kilométereknek "hála" nem találkoztunk még, bár ő már rengetegszer felvette az ötletet, én elvetettem. Volt egy időszak amikor majdnem befejeztük a beszélgetést mert ő többet érzett irántam...

Lényeg a lényeg ma megint találkozót kért. Volt már valaki hasonló szituációban? Szerintem nagyon nagyon fura lenne találkozni, tapasztalatom szerint lehet nem is fogunk már utána beszélgetni. :D Gondoljátok hogy megéri? Vagy inkább meg kéne maradnunk továbbra is ilyen levelezős lelkitársaknak? :)



2016. máj. 27. 17:43
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia.

En a szerelmemmel fel evig csak chateltem es parszor telefonon beszeltunk. 6 honap utan talalkiztunk eloszor, nem volt valami kellemes, eleg kellemetlen szituacio alakult ki, hisz nem volt mondanivalonk azon kuvul hogy csinos vagy, mit iszol, hova menjunk, mivel chaten es telefonon mindent megbeszeltunk.

Viszont masodik talalkozo mar jo volt.

Azota is egyutt vagyunk mar 2 éve tart es hgy erzem ő életem párja. :)

A lenyeg hogy legyen tema, akkor nagyon jok fogod magad erezni. :) sok sikert es nagy szerelmet.

2016. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen!! Pontosan ettől félek. Én elutasítom a netes ismerkedéseket, ezzel a bizonyos személlyel sem ismerkedés céljából kezdtem el beszélgetni.

Azt gondolom, hogy kialakítunk egy képet a másik félről, ami persze hamis. Úgy látjuk, ahogy mi szeretnénk látni. Élőben meg aztán más képet kapunk róla és jön a csalódás. Ettől félek, ezért nem akartam találkozni vele eddig.

De azért 1 év + az nagyon hosszú idő, s ha napi szinten nem únjuk el egymást, és dől belőlünk a mondanivaló nem sülhet el olyan rosszul sem. Kavarognak bennem az ellenkező gondolatok. :D

Képet persze cseréltünk már rengeteget, videókat is küldött.. De ez még mindig más. Telefonálni sem akartam inkább vele.. :D

Neked szerencséd volt. :) Én szerelembe esni nem szeretnék, nem sok reményt fűzök a távkapcsolatokhoz.

2016. máj. 27. 18:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy 18 vagyok. Elég komplikált a köztünk lévő kapcsolat, nem akartam regényt írni, viszont ha valakit érdekel lepötyögöm privátban. :))
2016. máj. 27. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Megírhatod privátba, volt már nem egy ilyen találkozóm. Az egyik 2 év után (szóval ti még csak a felénél vagytok) és volt egy 1 hónap után. 17/f
2016. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ís pötyögheted privátba, segítek szívesen!
2016. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csakegylany23224 válasza:
100%

Szia:)

Nekem nagyon hasonló helyzetem volt.Egy fiúval beszélgettem aki velem egykorú volt és nagyon jól kijöttünk.Mindent megbeszéltünk szinte legjobb barátok lettünk.5hónap beszélgetés után(még sohasem találkoztunk,csak képeken láttuk egymást) Azt mondta szeret. Nem tulajdonítottam különösebb figyelmet neki,úgy voltam vele elmúlik neki.De nem múlt el..100 kilóméterre laktunk egymástól, nem egy eget rengető távolság és egyre többet hozta fel hogy találkoznunk kéne. A sokadik kérés után belementem(ez 15 hónap után volt)Nagyon tartottam tőle (ahogy te is) hogy milyen szituáció fog kialakulni.De mégis belementem. Elég érdekes volt a találkozás,előszőr mindketten zavarba voltunk,elég fura volt:D De aztán pár óra elteltével felszabadultunk és tudtunk beszélgetni.Tehát szerintem megérné neked is, merj kockáztatni picit:D Nekem az említett fiú a mostani párom és lassan 1 éve vagyunk együtt szóval mondhatni sikeresen sikerült a találkozás:D A lényeg, ne tarts annyira tőle,hanem csak mintha neten beszélnétek nyugodtan találkozzatok:)

Remélem segítettem:) 19L

2016. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, privátban reagálok rájuk. :)
2016. máj. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!