Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezektől félek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezektől félek?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom, nem csókolóztam még, stb.

Félek:

-az első csóktól

-hogy esetleg kihasználnak (ezt nem engedném) és röhögnének rajtam emiatt...milyen jelei vannak, ha vki csak ki akar használni?

-sajnos nem vagyunk gazdagok, és emiatt is nehezebben találnék vkit (szüleimtől nem szeretnék kérni, nekem meg nincs sok pénzem, így nem járok sehova)

-az első együttléttől


Normális ez? Hogyan tudnám leküzdeni ezeket?



2017. okt. 24. 16:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt, 16/l
2017. okt. 24. 16:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket úgy tudod leküzdeni ha már megtörtént és tapasztaltad. Az első csóktól nem kell félni hidd el jönni fog magától és tudni fogod mit kell csinálni. A pénzel meg ne foglalkozz ha valaki szeret nem a pénzed miatt fog szeretni. Az első együttlét is szint ugyan az mint a csókolózás jönni fog magától.
2017. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem normális. Legalábbis én is ezt erzem. 16/L
2017. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2017. okt. 24. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
A csók/együttléttől nem kell félni. Egy normális,rendes fiú nagyon sokat segít ezeknek a félelmeknek a leküzdésében. Persze ehhez bizalom kell. A kihasználástól való félelmet megért,s jogosnak tartom. Nehéz észrevenni,ha valaki ki akar használni,hisz addig amíg meg nem kapja amit akar,addig nagyon rendes,néha talán túlságosan is. Esrtleg az eddigi volt barátnőitől tudsz érdeklődni,hogy használt-e ki bárkit is. Bár ennek híre szokott menni. Ha valaki igen hamar előhozza a sexet,nem csak mint témát,hanem mint egy lehetőséget,s akkor is ha te kijelentetted,hogy nem szeretnéd(még),akkor már lehet gyanakodni. Nagyon jól meg kell ismerni az embert,mielőtt komolyabb dolgokba vágsz. Az idő a segítségedre lehet,aki sexet akar,nem igazán szeret erre várni,kevesen várnának mondjuk 6 hónapot. Aki igazán szeret,az nem siettet. -szerintem-
2017. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindegyiktől csak annyira félj, amennyire fontos Neked. :)

Számomra a csók nem volt az, nem is haboztam vele.

Ha ki akar valaki használni, akkor mindig erőlteti és emlegeti a kívánt dolgot. Tegyük fel ez a szex, akkor már pár héten belül mondani fogja először, és miután tisztáztad vele, hogy Neked ez még korai, mindenféle manipulatív dumával fog jönni, pl. "Úgyis sokáig együtt leszünk, és szeretjük is egymást, élvezzük az együttlétet.", és testi reakciókat kiváltva belőled fog próbálkozni, pl. először csók, majd levándorol a keze, mondván, hogy csak petting, ha ott nem áll meg, akkor állítsd le Te, és figyeld a reakcióját.

A pénz nem számít a szerelemben. Ne golddiggereket fogj ki. Én fiúként csóró vagyok, mégsem jelentett még gondot, egyszerűen el kell fogadni, hogy anyagiakból valaki nem képes annyit adni, mint más, de ad helyette másból. :)

Na a szextől én is tartottam, kiderült nem volt rá okom. :D Megtörténik és kész, ha a barátoddal utána még sokáig együtt maradtok, és nem lép fel negatív tapasztalat az első alkalomnál, akkor rendszerré válik, és a félelem elmúlik, a jelentősség jóesetben megmarad.


Teljesen normális, hogy félsz az ismeretlentől, kicsit aranyos is, hogy még ilyen tapasztalatlan vagy 16 évesen, ritka kincs az ilyen. :)


18/F

2017. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 17 évesen történt meg az első csókom, és be kell valljam, hogy rettentően féltem tőle. Vidiket néztem, itt gyakorin kérdéseket és nyilván mindenki jött a jól bevált: "Majd jönni fog" válasszal. A francokat:D. Mint mondtam, nagyon paráztam tőle, egy gátat vagy amolyan akadályt is felépítettem magam előtt és ez rányomta a bélyegét az elsőre. Egyáltalán nem jött semmi, nem is tetszett az egész, úgy döntöttem, hogy lol erre nincs is szükségem:D. Viszont a barátomnak tetszett, bár neki is a első volt. Ezután elég rosszul álltam a dologhoz, nem akartam, néha próbálkozott, de mondtam, hogy még nem igazán vagyok erre képesxd. Szegény 2 hétig nem ért hozzám és tiszteletben tartotta azt amit mondtam. Persze nem tehettem ezt meg vele, nyilván tetszett nekem, csak a hülye gát blokkolta az agyam. Megbeszéltük és lassan bátrabb lettem, biztatott (igen, a bizalom a legfőbb), soha nem nevetett ki, mindig bókolt, magabiztosabb lettem, és most már egy év eltelt, azt kell mondjam, hogy akkora nagy ügyet csináltam belőle anno, hogy csak nevetek. A csókolózás jó dolog, nagyon intim és élvezetes tud lenni, ha a megfelelő emberrel teszed a megfelelő körülmények között.

Az első együttlét hááát, mi három hónap után gondoltuk, hogy itt az ideje, annyira egy hullámhosszon voltunk. Igazából ez a dolog nem nekem volt nyomasztó, sokkal inkább a páromnak, amolyan lelki okok miatt... De azt kell mondjam, hogy emiatt is felesleges görcsölni. Meg kell teremteni hozzá a feltételeket, védekezni stb:DD Mindenképpen olyan emberrel tedd meg, akit szeretsz és 100%osan bízol benne, úgy semmi baj nem történhet. És eleinte úgyis bénázni fogtok, sztem mindenki:D. Ha írsz privit még ennél jobban is ki tudom fejteni neked, de sztem már ez is sok:D

18/L

2017. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!