Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOS! EBay? - Valaki segítse...

FONTOS! EBay? - Valaki segítsen, félek ezektől az oldalaktól.

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni az eBay-ről de félek, hisz vannak olyan oldalak melyek felhasználhatják a bankkártya számot, hasonlók...

Tudom fog jönni a PayPal magyarázatok, de hol tudom beállítani, hogy nelássák mennyi pénz van a számlán, mert már olyat is olvastam h fel van tüntetve az is. Akinek van ideje az elmagyarázhatná, vagy írhattok tapasztalatokat is! 19/L



2015. júl. 4. 01:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk ebayen mindig előre fizetünk.

Ha valami nem jön össze, nem kapod meg a terméket vagy összetört vagy akármi, akkor a paypal visszaadja a pénzed, de előtte a kínai cégeknek (az eladóknak) kell írni, mert segítőkészek szoktak lenni, újraküldik a terméket vagy visszaadják a pénzed. De ha nem segítenek, akkor a paypal visszaadja.


Ha van webkártyád, úgy biztonságosabb, mert azon elég egy kevés pénz tartani. De az ebay meg a paypal amúgy is biztonságos.

Azt nem látják mennyi pénzed van a kártyán. Csak azt tudja a paypal nyilván, hogy a paypal számládon mennyi pénz van. De ha kártyát csatolsz a paypal számládhoz, akkor nem kell, hogy pénz legyen a paypal számládon, hanem lehúzzák a kártyádról.

2015. júl. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

"SOHA SEMMIT NEM FIZETÜNK KI!"


Na látod első, ezért nem postázok utánvéttel!


"Bankszámlaszámot NEM ADUNK KI IDEGENEKNEK"


Miért, mit tud vele csinálni?! Pénzt utal rá... :-)

2015. júl. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
A paypalt nem is lehet úgy beállítani, hogy lássa, hogy mennyi pénz van a számládon.
2015. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

"Visszeres Törpicsek"


Annyira kretén vagy, legalább ne hirdetnéd. Mit tud feltörni egy bankszámlaszámon? IT szakemberként én nem tudnám, de te biztosan ismersz legalább 5 koreai hackert, aki feltörte a szomszéd néni iwiw fiókját még a szocializmusban.


"PayPalról való fizetés jobb ötlet, főleg ha csak annyi pénzt tesztel a PayPalodra, amennyi a tranzakció költsége, így nem tudják leszivornyázni"


Senki nem tud semmit "leszivornyázni".


"És előre SOHA SEMMIT NEM FIZETÜNK KI!"

Pedig egy így működik. A boltban sem eszed meg először a kenyeret és utána fizeted ki.


"Bankszámlaszámot NEM ADUNK KI IDEGENEKNEK!"

Nehogy véletlenül utaljanak rá igaz?


"Nincs személyes tapasztalatom, én is a rengeteg csalás és átverés miatt kerülöm a netes vásárlást leginkább"


Az látszik, hogy nincs tapasztalatod. Te tipikusan az az ember vagy, aki azt hiszi, hogy a bankkártyán van a pénze.


"Tudom fog jönni a PayPal magyarázatok, de hol tudom beállítani, hogy nelássák mennyi pénz van a számlán, mert már olyat is olvastam h fel van tüntetve az is."


A paypal az egyik legbiztonságosabb. Ráadásul buyer protection van, ami mindenképpen véd téged. Konkrétan úgy is kaptam vissza pénzt, hogy rá másnapra megjött a termék, mert késett. Így ingyen kaptam több ezer ft-os terméket, mert a vásárlót védi, mint említettem.


Senki nem látja mennyi pénz van a számládon. Hogy látnák a kártyád adataiból szerinted? Egyébként ha látnák is tök mindegy lenne.

2015. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

"Baromság igen, bírom hogy itt mindenki jobban tud mindent :D "


Nálad nem nehéz jobban tudni. Totál buta vagy, bocsi. :(

Csak nem értem akkor minek nyilatkozol, amikor láthatóan az életben nem használtad még az ebayt, ráadásul a bankszámlákkal kapcsolatban is bődületes marhaságokat hordasz össze.


UPC bankszámlaszáma:

10402142-49575452-57481037 (K&H Bank Zrt.)


Biztos van rajta lé, ha szerinted ezt meg lehet csinálni, akkor hajrá. :))))))))

2015. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

19/L - elobb ezeket olvasd el!!!!!

[link]

[link]


Ha elolvastad legalabb az ELSO oldalon levo talalati oldalakat es van kerdesed szivesen valaszolok. Tobb mint 10 eve hasznalom az eBayt/Paypalt. Ebayen 200 vasarlasom volt es 10+ eladasom is. Paypallal penzt is szoktam kuldeni rokonoknak. Ha valami nem vilagos segitek, de nem fogom leirni ujra azt, amit mar masok (a gugli talalatokon) sokkal szebben/erthetobben/kepes magyarazatokkal leirtak elottem szazszor.


A torpicsek valaszaval pedig ne foglalkozz. Tipikus buta magyar mentalitas: "Nincs személyes tapasztalatom" de majd en megmondom a tuttit.... szanalmas de kozben vicces is! :D

2015. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%

Semmi gond 68%, ők is mind hülyék, semmi tapasztalatuk, csak baromságokat hordanak össze, itt egy pár szakmai oldal olyanoktól, akik napi szinten ezzel foglalkoznak, és van is némi szaktudásuk, nem úgy mint ez a nyommer proli aki 500 forintot se látott még egyösszegben, SZVSZ bankszámlája sincs, csak trollkodik egy jóízűt, persze szigorúan az egészségének megóvása érdekében...


[link]


[link]


[link]


Ha ez kevés, tudok még ötszáz másikat is összeszedni. Ezt bebuktad, pajtiskám, de nagyon frankón.


Elhiszem hogy ostoba vagy, 68%, de ha még bizonygatod is, ne legyél megsértődve. Amit te nem látsz, az nem létezik, igaz? Ilyenekről már nem is szólok, hogy phishing, spyware meg keylogger, valamint, hogy ezek hogy működnek, mert a pontagyad úgyse tudná feldolgozni.

Tessék, menjél kioktatni őket hogy hülyék ehhez, meg bankba se voltak életükben, náluk legyen nagy szád. Rögzítsd videóra is, szeretném látni ahogy a körberöhögnek.

A mínuszt pedig kaptad is.

2015. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

szerintem te nem tudod mi a phising mert ha tudnad nem fosnal tőle :)

A pontozas 7 éve hidegen hagy, pontozz ahogy tetszik. Senki pontszama nem erdekel, a sajatom sem. :)

2015. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

phishing = adathalászat, legyen az jelszó, bankszámlaszám, credit card szám vagy bármi más

Ez a visszavágás még viccnek is gyenge volt, nemhogy cáfolatnak. Amit azóta is hiába várok. Mikor olvashatom végre a prosztó stílusú helyretevő lózungodat a Bankrate.com-n premier plánban, ahogy toporzékolva kioktatsz ott mindenkit, miszerint ők hozzá nem értő hülyék, majd te megmondod a frankót :D viheted a másik két ostobát is innen, hátha hármótok internacionáléja már elég hangos lesz hogy meggyőzze őket :DDD


A százalékok nem hatnak meg,de azért lepontozol :DDD csodásan ellentmondtál saját magadnak, még sok ilyet ha kérhetném :D a televízióban úgyse megy semmi érdekes.

A mínuszt pedig ezúttal is kiosztottam neked.

2015. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik Visszeres Törpicsek nevű felhasználót.
2015. júl. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!