Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon tetszik egy fiú, de nem tudom hogy észre vett-e valamennyire?

Figyelt kérdés
Még júliusban nagyon megtetszett egy fiú, 50 km-re lakunk egymástól. Amikor nyaraltam akkor tetszett meg. Köszöntünk egymásnak, és úgy vettem észre mintha imponálni akarna. De aztán hazajottem 1 hétre és a "barátnőm" elmondta neki hogy tetszik nekem, és elküldte egy fényképem, és állítólag azt írta rá hogy pfúj. De tegnap megnézte az instagramomat (tudom hogy semmit nem jelent, de esetleg jó jel lehetne) szerintetek valahogy kitudnám deríteni hogy tetszek neki avagy sem?

2017. okt. 24. 18:33
 1/1 anonim válasza:

Szóval nem, én 😢😢pedig reménykedtem 😭😭 azt hittem ő írta ki a kérdést 😍 Hát akkor 😳😶 mosolyt erőltetek szép orcámra ☺ és emelt fővel távozom 😣


(Ha megnézte tetszel/kíváncs neki/rád)

2017. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!