Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mi a véleményetek erről? Visszataszító ez számotokra vagy jó dolognak találjátok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról ha egy fiú nagyon szereti az állatokat és rengeteg állata van és kb egy őserdőnek néz ki a szobája?

2017. okt. 31. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
16/F amúgy de nem lénmyeges...
2017. okt. 31. 18:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az cuki :33
2017. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen állatok. Ha felmennék a szobájába és ő egy kígyót akasztana a nyakamba akkor az nyilván nem lenne okés. De ha minemellett rendesen tud társasági életet élni és mindezzel szerezni egy barátnőt akkor okés. Bizonyos fokig biztos nem gond, biztos találsz barátnőt. :)


Egyébként milyen állataid vannak?

2017. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként válaszolok, énis ilyen vagyok, és ezt a normális lányok szeretik, hidd el, én nekem sose kellene olyan lány, aki utálja az állatokat 16/F
2017. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem semmi probléma nincs vele, sok olyan lány van, aki szintén szereti az állatokat. :) Nekem is mindig voltak állataim és bár nem feltétel egy kapcsolatnál, de szimpatikus az, akinek szintén van valamilyen állata vagy szereti őket. Önzetlenül gondoskodni egy másik élőlényről egy nagyon felelősségteljes dolog, nem hinném, hogy ebben bárki is kivetnivalót találna. Az már más kérdés, hogy mennyire szereti majd meg azokat az állatokat, amiket te tartasz, de szerintem ha megfelelően ápolod őket és nem jár számára semmilyen kellemetlenséggel (pl. büdös van a szobában) nem lesz gond. :)
2017. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs büdös és nem akasztasz a nyakába egy kígyót addig aranyos
2017. okt. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit sem visszataszító sőt, pozitívum nálam. Viszont nem mind1 hogy csak halomra van tömve a szoba állatokkal vagy az állatok megfelelően, hozzáértéssel vannak tartva/gondozva. Pl nem túl kicsi a helyük, van megfelelő szűrés, táplálék, lámpa, meg egyebek, foglalkozik velük és tényleg jól tartja őket. Az állatkínzók nem túl szimpatikusak...
2017. nov. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felőlem kígyód is lehet, majdnem minden állatot szeretek. A pók kivétel, de ha tisztes távolságban elvan egy terráriumban, nem zavar. Minden mást megsimogatnék :D
2017. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó dolog :)


Kivéve persze a kígyókat, pókokat.

2021. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!