Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek-e oda hozzá vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek-e oda hozzá vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolámban. Én 10.es vagyok, Ő 13.os.

A lényeg, hogy szoktuk látni egymást és természetesen tetszik nekem, és van olyan, hogy hosszan nézzük egymást, mikor elmegyünk a folyosón vagy amikor látjuk egymást messziről, szóval teljesen olyan, mintha én is tetszenék őneki. Jól nézek ki, ezzel nincsen gond, és nem is lepne meg mondjuk, hogyha egy velem egy idős vagy nálam fiatalabb lánnyal lenne ugyan ez a helyzet. De így, hogy 3 évvel idősebb, azt gondolom, hogy valamit félreértek és ezért nem merek közeledni hozzá. Arra a csajra azt mondták az osztálytársaim, hogy szerintük nem néz ki jól, de szerintem gyönyörű, ebből is látszik, hogy a szépség relatív. Hozzáteszem nekem elég kevés lány tetszik.

A kérdésem az az lenne, hogy van-e esély erre, tehát hogy valóban tetszünk egymásnak a korkülönbség ellenére és megér egy próbát, vagy csak félreértettem valamit?

Tehát még egyszer. Hogyha fiatalabb lenne a csaj és ugyan ilyen jeleket adna(nem teljesen egyértelmű jelek, de azért elég valószínű), meg se fordulna a fejembe, hogy valamit elnéztem. Csak nem tudom, hogy vannak-e ilyen párkapcsolatok, hogy a csaj 3 vagy több évvel idősebb a srácnál, ezért tapasztalatokat is szívesen meghallgatok.

Köszönöm, hogy elolvastátok és előre is köszönöm a válaszokat!



2017. nov. 2. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én biztos oda mennék és beszélgetnék vele, igen sok embernek ez nagyon kínos meg nem olyan bátor de hidd el egy próbát megér nem gáz meg nem égő ha most oda mész hozzá annyi is elég ha a nevét megkérdezed onnan meg veszi a lapot.


Amúgy van olyan hogy egy csaj idősebb a férfinál, haveromnál pont így van és nem érdekli őket lényeg hogy szeretik egymást.

2017. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak, ismerkedj meg vele.
2017. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Adom az előzők válaszát. Hozzáteszem, sok sikert, járj a kedvében, és ha úgy alakul, hívd el sétálni. 16/F Írj privátot, ha kellene bővebb segítség.
2017. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem relatív, hanem szubjektív.
2017. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na azóta találkoztam ezzel a lánnyal és akkor nem nézett rám, csak éppenhogy rámpillantott, de teljesen kifejezéstelenül. Kezdek egyre bizonytalanabb lenni a dologban. Nektek mi a véleményetek erről?
2017. nov. 8. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Rohadt unalmas az irasod haver ilyen pasi egy nönek se kell hagyd a gondolatot
2017. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os remélem csak, poén.

Ha viszont nem, akkor inkább végezd el a hatodik osztályt, ne gyakorin balf.szkodj.

Köszi puszi.

_

Ja és szerintem előny hogy nem vagy abban a gondolatban,hogy mindenképp meg lesz a csaj, mert egyáltalán nem biztos hogy neki nem lenne ciki egy 3 évvel fiatalabbal járni. Viszont ha olyan idős mint ahogy elmondtad valószínűleg érettebb és nem lesz neki fontos hogy mennyi idős vagy. Csak előtte meg kell ismernie. Ne nyomulj rá egyből amikor beszéltek,mert úgy 102%,hogy bukás lesz. Először csak a barátja próbálj lenni.

2017. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok.

17 éves vagyok, a csajszi 19.

Az anyám cégénél dolgozik, és elég sokszor megfordulok ott. A lényeg az hogy elég sokszor szemeztünk, mindig mosolygott rám meg ilyenek. Az egyik munkatársa (akit egyébként én is jól ismerek) megpróbált összehozni minket, és azt mondta hogy nem vagyok sem csúnya, illetve nincs semmi baja velem, csak "túl fiatal vagyok hozzá". Akkor kicsit visszatartott ez a kijelentése, illetve kapcsolata is volt (eltelt 2-3 hónap). Kb két hét múlva ismét elkezdtünk szemezgetni, mindig a kedvemben járt, és többszőr is utánam nézett (tudom mert hát én is :D). Tök jól el tudtunk beszélgetni, majd egy hét után eldurrant az első csók. Ott éreztem hogy nincs megállás, és már fél éve együtt vagyunk! :) Merj lépni, ne ess hasra az első elutasítástól, de nyilván ne legyél túl rámenős. Keresd a társaságát, majd csak alakul. ;)

2017. dec. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!