Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti melyiket szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

A teljesen lapos hasat, kilátszó bordák stb vagy ha még mindig vékonynak, laposnak mondható egy lány hasa, de azért van rajta valamit fogni (hangsúlyozom, hogy nem a teltebb alkatra gondolok)


Nekem régebben az első volt, de anorexia miatt híznom kellett és most a 2. és félek, hogy ez senkinek sem fog tetszeni :/


2017. nov. 2. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
2. egyértelmű...Ha hiszed ha nem szeretjük ha van mit fogni
2017. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hmm, nekem igazából teljesen mindegy, a lényeg, hogy szeressen kérdésedre válasz: Egyik se jó, ha nincs meghozzá a megfelelő személyiség. 16/F
2017. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, akkor számomra is a második a nyerőbb.
2017. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Második
2017. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem inkább a 2 jön be...

Nem szeretem ha már túl vékony és úgymond "csontos" egy lány, szóval egyáltalán nem baj.

Főleg akkor ha egy szép és kedves lány vagy mert nem minden a külső :D

16F

2017. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A túl vékony lányok nekem nem jönnek be. Ha van rajtuk egy egészséges "felesleg", az a legjobb, tehát én is a 2.-ra szavazok. :)
2017. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát én leszarom milyen ,ha van benne valami ami megfog akkor pont nem azt fogom figyelni, hogy mennyi hús van rajta...egyébként a ducibb lányokat kicsit jobban csíptem mindig mert melegebbek, este jobb oda bújni hozzájuk...de nem a tehenekre gondolok itt...olyan is volt neki a puncija mondjuk valami kegyetlen volt meg jól is cumizott.


Volt számomra top 1 -es csajom is aztán akkora gyökér volt, hogy örülök annak hogy megszabadultam tőle.


Szóval a külső ismét csak egy másodlagos kérdés.

2017. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
En a masodikat mindenfelekeppen. Imadom ha egy lany hasa puha van mit fogni rajta ugyan ugy ha vastag a combja is. Szoval imadom a puha lanyokat.:)
2017. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem első vonzóbb, kedvelem a nagyon vékony lányokat, viszont nem kizáró sem a második, sem a sokkal teltebb alak sem. Ilyen apróságok miatt ne aggódj. :)
2017. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!