Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek hogy tetszik/hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek hogy tetszik/hogy szeretitek jobban? Ha egy lány sportos, feszes lábai/feneke van (nak), vagy ha nem olyan izmos, csak simán vékony?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki meg tök jó alakom van, de igazából nagyon sokáig le voltam tiltva a sportról (7 évig) és nem csinálhattam semmit, de igazából nem vagyok kövér (170cm/55kg). Van értelme valami látványosat csinálni, vagy jó ez, ahogy van.

#lány #ideál #sport #fiú. alak
2016. jún. 2. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ahogy érzed. Ha neked tetszik így, akkor hagyjad, ha nem akkor tegyél ellene. Ne mások miatt csinálj dolgokat, csakis azért, ha te szeretnéd.:)
2016. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Fuhhh bőség zavara. Teljesen mind1, mind jó.
2016. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, ahogy neked jó. Izmosabban jobban szeretem a lányokat :) de amúgy tökmindegy :)
2016. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a sima vékony lány nagyon jó egy rossz szót nem szolok a testére de a sportos... aaahw *.* az a tökéletes :D
2016. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A simán vékony nekem tetszik, eléggé :)

A sportos is, de csak kis mértékben, semmiképp nem izmos, szálkás - valahogy nem jön be. Ez bizonyos mértékig szép nálam :)

Igazából szerintem mindkettő szép.


De 1 képről (neten biztos találsz) sokkal könnyebb lenne véleményt mondani

2016. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Izmos!
2016. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Izmos :P
2016. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
jó ez csak írjál rám :)
2016. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az nem baj, ha feszes a láb meg a fenék vagy vékony, annyi baj legyen, az esetem is vagy!

Még jobban is tetszik, mint a hatalmas, lógó, izzadt fenék, pl. kollégista lányoknál, akik webkamárákba rázzák a feneküket ilyen nyominger kisfiúknak, akiknek csak a segg meg a duda kell. Persze ő dolguk, de engem még taszít is.

2016. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez az ideál:

[link]

2016. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!