Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki iránt kezdek érezni valamit. Úgy érzem kezdek beleszeretni. Sokszor néz rám a suliba. Olyankor nem merek visszanézni de próbálok valahogy olyankor hát..."szépen kinézni" :D. Tudom hülyén fogalmazok! Amúgy nem vagyok az a csúnya lány. Nem vagyok nagyképű de tényleg nem vagyok csúnya szerintem. De olyankor mégjobban akarok kinézni. Mit tegyek, hogy még csinosítsam magam?? Normális válaszokat lécci:) 16L

2017. nov. 2. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy érdekesnek véljen, kezdj el vele kommunikálni, beszélgetni, mert anélkül semmi sincsen. Totál mindegy, hogy nézel ki, mert az van, akinek bejön, van, akinek egyáltalán nem, és a külsőség nem minden, sokkal fontosabb, hogyan kommunikálsz valakivel, és mennyire hasonló az érdeklődési körötök. Nekem volt többször is olyan párom, aki külsőre nem az esetem volt túlságosan, de jó volt vele a testiség, a személyisége olyan volt, stb. hogy működött.


Add saját magadat, és csakis és kizárólag magadnak akarj tetszeni!


Leírom az én sztorimat is. Veled egyidős voltam, és egy sráccal néztük nagyon egymást (nem úgy, hogy bejöttünk egymásnak, csak tetszett a másik stílusa, érdekes embernek gondultuk a másikat), állandóan szemeztünk, de túl mimózák voltunk, és nem szóltunk egymáshoz. Aztán hétvégén ugyanabba a kocsmába mentünk el, és megkérdeztem tőle, hogy "Amúgy nem egy suliba járunk?", és kiderült,hogy tényleg ő az, nagyon sokat dumáltunk, és nagyon jó barátok lettünk, ilyen lelkitársszerűségek :DDDD

2017. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább azt mondanám, hogy köszönj rá, ha látod partner az egészben akkor kérdezd meg, legközelebb ebédeltek-e együtt vagy valami. Szünetben egy kóla, bármi.

Beszélgetés nélkül nem derül ki, hogy tetszesz-e neki.

Az is lehet hogy beszélgettek és te jössz rá hogy nem hozzád való. :)


Vagy ha manapság ennél modernebbek a fiatalok, akkor tudd meg ki ő, jelöld be Facebookon és írj rá valami indokkal. Abból könnyen beszédbe tudtok elegyedni.

2017. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
rázd a segged nekem bejön :3
2017. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ne csinálj semmit, ha eddig tetszettél neki akkor ezután is fogsz.

Ha pedig tényleg szeretne valami komoly kapcsolatot akkor majd fog lépni nyugi. :)

2017. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

most őszintén kinek tetszenél?


mert 200an lájkolják az instád faced stb. szemetedet az nem azt jelenti hogy tetszel bárkinek is.

ez hamis tetszés amire alapozzátok a szánalmas kis önbizalmatokat.


hazudsz mindig

2017. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!