Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándék lenne számára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék lenne számára a megfelelő?

Figyelt kérdés

A barátomnak nem tudom, hogy mit vegyek. Lassan egy éve ismerjük egymást, de nem járunk olyan régóta. Most lesz 19 éves. Tudom, hogy nem örülne pl egy órának vagy hasonló, mert nem ilyen fajta. Ő rock/metal zenéket szeret és gamer.

De semmi ötletem nincs. És pont karácsony után lesz a születésnapja is.

Valami ötlet? ><



2017. nov. 4. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy póló, kulcstartó (...) amin a kedvenc együttese van rajta.
2017. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha Gamer, akkor nyilván gépen játszik.. GTX 1080 TI-nek szerintem örülne! :)


Komolyra fordítva a szót, te tudod hogy mit szeret a barátod :) mondjuk vegyél neki játékot, vagy ha MMO-val játszik, akkor tölts neki itemshopba coin-t :D

2017. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!