Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, vagy mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, vagy mi lenne a megfelelő cselekedet?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam egy lányba.. Illetve még most is.. De nem vallotta be nekem, hogy nem érez semmit, magyarul hülyére vett kb. Nagyon fáj ez az egész, ha belegondolok, és arra nem volt méltó velem szemben, hogy megnézze amit tegnap este fél 10-kor írtam neki.. Nem vagyok egy bosszúálló típus, nem akarom visszaadni neki ezt a sok fájdalmat.. De nagyon le vagyok törve és el vagyok keseredve.. Szeretném, ha egy kicsit legalább átérezné, hogy mit tett és egy kis bűntudata lenne és talán el is gondolkozna.. Mi lenne a megfelelő módszer erre, hogy ezt elérjem? Kérlek ne ítéljetek el emiatt..

2017. máj. 18. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Olyan nagy fájdalom, hogy egy napja nem látta az üzeneted?

Biztos hogy lett volna lehetősége olvasni?


Eh, ha meg hülyére vett, nem lehet, hogy azért teszi, mert nem vagy képes odamenni hozzá személyesen?


Nem vagy bosszúálló de azt akarod hogy szenvedjen ő is?

Azt akarod hogy szeressen, vagy azt hogy figyeljen rád?


Egy kicsit mindenképp várj még és gondolkodj el a kérdéseimen! Hagyj a lánynak időt, vagy kérdezd meg holnap személyesen, hogy nem akar-e eljönni veled fagyizni. A reakciója minden üzenetnél beszédesebb lesz.


Ha nem, nem, de szerintem próbáld meg a dolgot.


Sok sikert! ;)

17F

2017. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Figyelj. Köszönöm szépen a válaszodat.. természetesen. :) De volt lehetősége elolvasni.. egész nap fent volt. :) A barátnőjével beszélt. Szerettem volna elhívni őt valahová, de azt mondta, hogy a héten találkozunk. De tegnap már azt mondta, hogy nem tudja, hogy mi lesz.. Mindig kerüli az egészet.. Pedig régen nem ez volt..
2017. máj. 18. 23:03
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt szeretném, ha érezne irántam.. Nagyon szeretem őt :(
2017. máj. 18. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

#1

Így már tényleg húzósabb a dolog...

Ha nincs attól bűntudata, hpgy mindig mást mond, akkor nehéz lesz kivitelezned a teved. ;)

Én értem, hogy fáj, viszont segíteni ebben nem tudok. Valahogy egy cipőben járunk, csak nekem lassan 3 éve probléma ez. Beláthatod, hogy nem én fogom tudni a legjobb felszedős szövegeket... :D


Remélem, Neked hamarabb lesz valami pozitív változás.


Amúgy hány éves vagy? Jöhet privátban is, ha gondolod. ;)

2017. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6 hónapja ezt csinálom..
2017. máj. 18. 23:32
 6/6 anonim válasza:
0%
Dugd meg
2017. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!