Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
régen jártam egy fiú,és akárhogy próbálok nem tudok továbblépni rajta egy csomó emlék fűz hozzá akárhova megyek nézek ő bevillan a fejemben nem tudok rajta továbblépni mit tegyek hogy lépjek rajta túl paasizás nem segített 17/L

2017. nov. 4. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
hogy lépjek rajta túl kérlek segítsetek ötleteket gyűjteni
2017. nov. 4. 20:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, a barát keresés nem segít. De ez nem igaz, csak még nem találtad meg az igazit. De, hogy mit is csinálj addig, hát amikor velem történt ilyen, én azt tettem, hogy elkezdtem azt csinálni, amit tudok. Például, segítek másokon. És ezt nem hagytam abba. Te is tégy hasonlóan. 16/F Írj privátot, ha kell tanács.
2017. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a régen negyed éve volt
2017. nov. 4. 20:34
 4/8 mcrgt2 ***** válasza:
Probálj ki uj dolgokat hobbykat meg járj társaságba akik elvonják a figyelmed róla. Az a lényeg hogy találj valamit amivel le tudod kötni magad.
2017. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, hidd el, menni fog.
2017. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat!
2017. nov. 4. 20:36
 7/8 A kérdező kommentje:
próbáltam már lefoglalni magam de nem sikerült
2017. nov. 4. 20:39
 8/8 anonim válasza:
Én is ugyanezen a problémákon mentem keresztül tavaly majdnem egy éven keresztül. Borzalmas érzes, főleg, hogy látod, hogy ő már tovabblépett, de neked még mindig nem sikerült.. Én azt tudom tanácsolni, hogy ne keresd a szerelmet. Mert amíg én kerestem a pasikat nem jött egy se, aki komolyan gondolt volna bármit is. De miután feladtam ezt az egészet akkor találtam meg a mostani barátomat, akivel nagyon boldogok vagyunk. Úgyhogy hajrá csajszi menni fog!
2017. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!