Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van oda mindenki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van oda mindenki a vastag szájú nőkért? Neked is vonzó?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert amikor racuppan a farkadra az felemelo erzes.
2017. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira
2017. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Ki szereti? Szerintem műnős
2017. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Angelina Jolie-féle vastag száj még szerintem szép, de egy olyan, amin feltűnően látszik, hogy műttetve van, már egyenesen gusztustalan.
2017. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ki találta ezt ki de szerintem undorító.
2017. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Pszichológus mondta, hogy ez a férfiakba van kódolva. Az ajkak hasonlítanak a női nemiszervre és tudatt alatt az élénk, telt ajkú nők hozzák őket izgalomba. Szimpla biológia. A nők is ezért használnak vörös rúzsokat.

Ez olyan, mint a nagy mell, széles csípő. A férfiakat izgatja, mert ez ilyen nőtől egészséges utódokat várhatnak. De persze vannak kivételek, mint látod, nem mindenki találja vonzónak a telt ajkakat, ahogy a nagy melleket se.

2017. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda az olyan lányokért, akiknek a szája olyan "szép" és akkora, mint a legújabb traktor kerék :) Ne legyen se túl vékony se túl vastag. :)
2017. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
2017. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenki nincs oda, de valóban sok férfinak tetszik. De itt fontos leszögezni, hogy a természetesen telt ajkakról beszélünk!!!

Nekem nem a rúzstól lesz vonzóbb egy telt ajkú nő. Rúzs nélkül talán még szebb és izgalmasabb.

2017. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"De itt fontos leszögezni, hogy a természetesen telt ajkakról beszélünk!!!"

Így van. Nők esetében nem vastag szájról, hanem érzékien telt ajkakról beszélünk.

2017. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!