Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki előtt hívjam félre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki előtt hívjam félre és beszéljem meg vele a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki egy évvel idősebb nálam, nagyon jófej, kedves meg minden és ugye tavaly mindig talizgattunk péntekenként suli utan, mindig a sulim elé jött. De most a nyáriszünetben volt egy "félreértés", ami miatt eléggé kiakadtam, rákérdeztem, hogy miért mond ilyeneket, mert ezzel csak nekem csinálja a sz@rt, meg, hogy nem leszünk jóban ha ezt csinálja, erre ő meg azt mondta, hogy félreértés volt mondtam, hogy akkor mondja el, hogy mi volt az, erre ő meg, hogy semmi, nem fontos. De nekem meg fontos, mert emiatt volt megint a sz@r kavarás a "legjobb barátnőmmel" .


De most kiderült, hogy a barátnőméknek az uncsitesója és mindig ott van velünk reggelente,és meg akarom kérdezni tőle, hogy most mi volt ez a félreértés dolog.


De mikot irtunk utána egy nappal írta, hogy haragszok-e amire nem válaszoltam, és utana írta, hogy akkor hagy és elköszönt.


Rendbe akarom hozni a barátságunkat, de mi van akkor ha valaki meglát és rögtön mondaná " 14 évesen már pasija van!" amit nagyon nem szeretnék, mert anyámék nem is engedik, hogy legyen még baratom.


Többen vagyunk reggelente és ott is az menne, hogy minek hívtam félre...



2017. szept. 10. 12:36
 1/3 CFB ***** válasza:

Engem személy szerint nem érdekel mások véleménye, úgyhogy ebben nem igazán tudok segíteni. :/

Esetleg ezzel. Meg szerintem másoknak semmi köze ahhoz, hogy te kivel mit beszélsz meg. Félrehívtad, azt' kész. Az én és a szüleim kapcsolat kicsit más, nekem nem mondták meg, mikor lehet barátom, és mikor nem. Szerintem egy 14 éves is tud úgy szeretni, mint egy 20 éves. Nem tök mindegy? Aki szerelmes, az szerelmes. Ha a sráccal netán összejönnétek, mesélj róla a szüleidnek, hogy egy nagyon jó ember, kedves, megértő, stb., majd mutasd be őt, hogy "látjátok? igazam volt. nagyon jó ember".

Pl

Minenképp békülj ki vele

2017. szept. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A félreértések rendre abból adódnak, hogy a csajok túlkomplikálják a dolgokat. Többet vélnek bele egy eseménybe, mint amit valójában jelentett. A pasi egyszerű, mint egy faék. Nem bonyolítja a dolgát, mondja, amit érez, vagy nem mond semmit, mert úgy érzi, nincs rá szükség.

Ha ki akarsz vele békülni, tedd azt. De vedd figyelembe, hogy ő nem barátkozni akar veled, hanem ennél többet szeretne. Akkor is, ha bevallja, akkor is, ha nem.

2017. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ráírtam és ki is békültünk. De 2-es miből gondolod, hogy érez valamit a srác irántam?
2017. szept. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!