Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jártatok már "fiús" lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jártatok már "fiús" lánnyal? Meg fog változni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kb 1 éve lettünk barátok. Nekem az első perctől kezdve bejött, de akkor volt barátnőm, akit ő is ismer. Azonban pár hónap után kezdtem el azt érezni, hogy közeledik felém, és szeretne velem kettesben lógni. Én ennek nagyon örültem, viszont az exem kevésbé. Szóval elkezdtünk kettesben moziba járni, kajálni, kávézni, suliban együtt ülni, és mondta, hogy szivesen lejönne hozzánk, meg akár nyaralni is elmehetnénk ketten. Na most ugye ez a lány egy tipikus fiús lány, akitől a romantikázás, a lángoló szerelem, a párkapcsolat alapvetően távol áll. Ahogy teltek a hónapok, az exem is elfogadta, hogy igenis lesz köztünk valami ezzel a lánnyal, és így is lett. Egyre inkább célozgatott, amit én leszűrtem, és a megfelelő pillanatban megcsókoltam. Ettől varázsütésre megváltozott a fiús lányból, egy bújós aranyos lány lett, akire én nagyon vágyok.


Most azonban már hivatalosan is együtt vagyunk (ugyan csak 1 hete), és visszatértünk a régi állapotokhoz.


Gyakorlatilag barátok vagyunk ugyanúgy, azzal a különbséggel, hogy ha megcsókolom hagyja, ha megfogom a kezét hagyja, meg többet beszélünk. Viszont ő sosem bújik ide, nem "kéri", hogy csókoljam, vagy öleljem meg, még a szemével sem. Úgy beszél velem, mint a haverjával, tényleg nem érzem azt, hogy ő a barátnőm.


Viszont amikor nálam aludt, (de nem feküdtünk le), akkor eléggé össze voltunk bújva, és akkor más is volt. Ezek szerint minden csoda 3 napig tart.


Vajon ha több időd töltünk együtt, régebb óta együtt leszünk, talán megváltozik, és kicsit több szeretet fog adni? (amire nekem szükségem van azért)


20F (21L) (Tudom, hogy már épphogy nem vagyunk tinik, de azért szerintem inkább illik ide a kérdés, mint a házasság témába :D )


2017. nov. 7. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy miután szakítottam az előző barátnőmmel (január), akkor kezdtünk el jóban lenni vele.


És tulajdonképpen kiderült, hogy ő akart engem már régóta, azért közeledett, meg azért akart lejönni, és velem lógni. Minden barátja, aki ismeri, megmondja, hogy nem úgy néz rám, mint bárki másra. És ő rendes komoly kapcsolatot akar tőlem.


De akkor miért nem mutatja? Azt mondta, hogy szeretethiányos, és bújós, ehhez képest semmi. :(

2017. nov. 7. 18:39
 2/3 CFB ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik mások előtt nem romantikáznak, mert pl kényelmetlennek érzik. Nekem egy barátnőm (leszbi; bocsi, ha homofób vagy,habár nem hiszem) nem közeledik emberekhez, nehezen nyílik meg másoknak. Néhanaoján, ha kettesben vagyunk, jó, hogy nem csókol meg (én jelzem, hogy ne). Vannak bújós napjai, és olyankor eléggé ragaszkodik hozzám (szó szerint), de mivel a sulinkban nem lehet semmit, még barátoknak sem, így nem csinál semmit, csak ha kettesben vagyunk. De elég ritka, hogy mi kettesben legyünk, és ha nincs olyan hangulata, nem csinál semmit.

Esetleg megpróbálhatod megkérdezni, hogy miért változott meg, vagy megkérni, hogy csinálja, mert szereted. A barátnőd, meg tudod béke beszélni 😊

2017. nov. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CFB ***** válasza:
Meg tudod vele*
2017. nov. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!