Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek fog változni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek fog változni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy körülbelül 2 éve nem bírom elviselni, ha megérintenek. Nem szeretem, ha ölelgetnek vagy azt sem, ha csak úgy a vállamra teszi valaki a kezét. Én sem szeretek másokat megérinteni. Szerintetek ez fog változni, ha egyszer megtalálom a megfelelő srácot? Vagy ez betudható annak, hogy nem érzem magam szeretheőnek és félek attól, hogy egyedül és magányosan halok meg?

16/L


2016. júl. 28. 11:30
 1/2 anonim válasza:
Biztosan,de szerintem keress fel valami pszichológust azért.
2016. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. En viszont kizarolag A fiukkal vagyok igy. Leven h altalanos iskolaban folyton piszkaltak a fiuk, teljesen elvesztettem a belejuk fektetett bizalmat. Eppen ezert gyulolom, ha leulnek mellem, ha hozzam ernek, beszelek veluk, nem arrol van szo, de csak akkor ha nagyon muszaly. Egyszeruen keptelen vagyok bizni bennuk.



ha majd eljon a fiu, aki teged valoban szeret, hidd el, nem banod, sot, kivanni fogod az erinteset. Szoval nem kell aggodnod szerintem. Ha viszont nagyon aggaszt a dolog, keresd fel egy pszichologust (en is azt tettem)

2016. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!