Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell megszerezni egy csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megszerezni egy csajt?

Figyelt kérdés

Lehet rossz a kategória, sőt, biztos...

15 éves fiú vagyok akinek tetszik egy lány. A lány is 15, de annak a lánynak van pasija 3,5 éve, de szakítóban vannak. Azt mondta, hogy van egy új pasi aki “UGYAN OLYAN MINT ÉN” aztán mi mindig azt vesszük észre, hogy ugyan azt csináljuk egy időben, pl.: egyszerre kötjük be a cipőnket, egyforma pózból. Aztán küldőtt egy képet, hogy egy fiú írt neki aki tetszik de ki volt takarva a kép és a név. Nem lehet, hogy tetszem neki csak féltékennyé akart tenni? Vagy azt akarta, hogy előbb én valljam be az érzéseimet? Mit tehetek, hogy elnyerjem a szívét? Milyen pasira vágynak a csajok? Köszönöm előre is a választ!



2017. nov. 8. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ha valakit féltékennyé akar tenni valaki, az eleg szánalmas

2. Ha tetszenel neki, régen szakított volna a barátjával. Egyébként fejtsd mar ki, hogy mi az, hogy “szakítóban vannak”? Vagy szakítottak vagy nem.

3. A leírtak alapján nekem nem túl szimpi a csaj

2017. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ír, hogy a másik tetszik, akkor keményen a barátzónában vagy, nem pedig a jelöltek között.
2017. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A “szakítóban vannak” azt jelenti, hogy írta, hogy már nem érzik a szerelmet egymás között. Nem sokára szakítanak szerinte. De ez tuti? Mit kéne tennem, hogy megszeressen? Sokak szerint nem vagyok csúnya, helyes vagyok de az a külső. Belülről milyen legyek? Hogy visekedjek?
2017. nov. 8. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:

figyelj haver, add önmagad, tudom kicsit közhelyesen hangzik, de mégis ez a fontos szerintem. Persze ha beszélgettek bókolj neki, mosolyogj, figyelj rá, érdeklődj utána (közben ügyelj, nehogy friendzone legyen).

Ha napi szinten beszéltek, érdemes egy-két napot szánni arra, hogy nem beszélgettek. Hidd el, hatásos, nekem bevált. Tudtok miről beszélni és talán eléred nála, hogy arról gondolkodjon, miért nem írtál, ha jó a helyzeted, talán ő fog írni.

2017. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!