Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HOgyan tudnám megszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HOgyan tudnám megszerezni a csajt? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg egy csajjal, aki nagyon megtetszett nekem. nagyon szép, nagyon aranyos és kedves,vicces stb. el tudnám magam képzelni vele egy párkapcsolatban. nagyon kedves velem, de azt mondta, hogy ő nem akar tőlem semmit..pedig én teljesen belé vagyok esve! amikor meglátom, tényleg, komolyan hevesebben ver a szivem! hogyan kedveskedhetnék neki, hogyan érhetném el,hogy akarjon tőlem többet, mint barátság?? nekem ő a mindenem, segítség!!!
2011. júl. 20. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
furgon, szikszalag, némi kötél, meg egy hát egy elhagyatott erdőben. máris megvan a boldogan éltek míg meg nem haltak :D
2011. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*ház
2011. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is. Szoktatok cseten beszélni? Mert akkor ajánlanám, és nem bunkózásból, és szemétségből, hanem komolyan, hogy ha írsz neki, akkor javítsd ki a hibákat. Engem személy szerint nagyon ki tud ábrándítani, ha egy fiú jó fej, kedves, humoros, de mikor ír, akkor alig bírom kibetűzni :S


Aztán.


Légy vele kedves, a humort se hanyagold. Hívd el valahová, lehet, hogy azt mondja nem akar tőled semmit. de egy kis "baráti" fagyizás nem árthat senkinek. Beszélj előtte más lányokról, de ne túl sokat. Figyelgesd a reakcióit, ha egy kicsit is zavarja a dolog, akkor már haladsz. DE ha ezt elérted, nem folytasd a többi csaj istenítését, mert mindent elronthat! Hallhasd meg őt is. Ne csak magadról beszélj. Egy lánynak hatalmas örömöt okozhat akár egy olyan apró kérdés is, hogy "Hogy aludtál éjjel?". Ezt elhiheted, de persze ne légy nyomulós. Mindezek előtt, légy biztos benne, hogy nincsen barátja!! Ha van, akkor a lány felejtős.

Remélem segítettem, drukkolok neked! : )

(hány évesek vagytok?)


16/L

2011. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lacizor válasza:
Menj oda, csapd nyakon, köpd arcon és vidd haza!!!
2011. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy ezt írom de sehogy. Aki megmondja hogy nem akar tőled semmit az nem akar semmit. Egyszerűen nem jössz be neki mint pasi,esetleg még úgy se mint barát. Hidd el nekem jobb ha hagyod.

Belém 3 évig szerelmes volt egy fiú,többször is megmondtam neki hogy nem akarok tőle semmit de ő továbbra is kedveskedett és többet akart. A végén rávett egy "randira" amire elmentem mert már láttam rajta hogy nagyon akarja. Igazából én ezt csak találkozónak hittem aztán amikor megfogta a kezem ls meg akart csókolni akkor jöttem rá hogy én többnek gondolja ezt az egészet. Ez a "randi" 3 órán át tartott,alig vártam hogy hazajöjjek róla,kerestem a kifogásokat aztán a végén szerencsére feltörte a cipő a lábam,megsajnált és hazajöttem. Ezután még jobban kiábrándultam belőle,már úgy se érdekel mint barát.

Talán ha nem lett volna ennyire nyomulós és megértette volna hogy nem akarok tőle többet akkor maradhattunk volna barátok.

Szerintem hagyd ezt a lányt és próbáld elfelejteni.

2011. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16L vagyok, és abban amit az utolsó mond, van igazság, nem kevés. Semmi nem működik, amit írtam, ha még barátként sem érdekled, mert ezeket csak akkor érdemes "bevetni", ha gyakran beszéltek, tartjátok a kapcsolatot. Ha barátkozni sem akar, akkor veszett az ügy : (
2011. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem 2 éve pontosan ilyen problémám volt..képzelem h mit érezhetsz..:D
2011. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolta h nem jelentesz semmit akkor jobb ha elfelejted:/ viszont az is lehet hogy bejössz csak nem meri/akarja elmondani (nem tudom hány évesek lehettek, ez inkább a fiatalabbakra jellemző 13-14 körül...). Derítsd ki, és ha nem jön össze, tudom hogy nehéz ha szereted, hisz én is éltem már át ilyet, de engedd el, és gondolj arra hánymillió lány van még a világon^^
2011. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 18,ő 19 éves. barátságot akar tőlem, jóba vagyunk és kedves velem. de világosan megmondta, hogy a barátságnál többet nem akar tőlem, nem is vár semmit. barátja nincs, nemrég szakított 3 és fél év után. és azt mondta,hogy most nem akar senkivel kapcsolatot, mert egy ideig "elég volt" neki.. de én teljesen belé vagyok esve, és nem tudom elfelejteni...:( azért köszi a válaszokat..:)
2011. júl. 21. 12:31
 10/10 A kérdező kommentje:
az első válasz adójának mondanám, én soha nem bánnék úgy vele! soha nem bántanám! tudom, hogy viccnek szántad, de nekem ez kényes téma. :S
2011. júl. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!