Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoronghat a barátnőm a párja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoronghat a barátnőm a párja mellett, hogy a suliban könnyít magán?

Figyelt kérdés
Bár semmi közöm hozzá, mégis a legjobb barátnőmről van szó. Feltűnt, hogy mióta összejött a pasival, rendszeresen a suliba hozza a nagydolgot. Próbáltam kikérdezni a témáról, de azt kérte ne részletezzük. Pedig anno minden témát megbeszéltünk egymással. Zárkózottabb is. Lehet valami nincs rendben? 15L
2017. nov. 9. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de szerintem abszolút nem kéne, hogy téma legyen a székletürítés. Még legjobb barátnők körében sem.
2017. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Idősebb pasi?
2017. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy ezt mondom, de ez milyen beteg kérdés már? Senkire sem tartozik, hogy a másik épp hol végzi el a nagy dolgát. Meg is értem a barátnőd, hogy erről nem kíván beszélni. Jesszus!
2017. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott végzi a dolgát, ahol épp rájön. Ha otthon, akkor otthon. Ha a suliban, akkor a suliban. Sőt lehet, hogy egy nap többször is, itt is, ott is.

Ez tényleg annyira magánügy, hogy hiába vagytok barátnők, ilyenről nem szokás beszélni.

Ne is kérdezgesd erről.

És nem értem, hogy neked erről miért a szorongás jut eszedbe és ezt miért kapcsolod össze a párjával.

2017. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel kezded piszkálni tuti szorongani fog. Intézze már mindenki ott a dolgát,meg akkor ahol kell neki. Amíg a wc-n csinálja semmi közöd hozzá. Egyébként nincs jobb dolgod még abba is belemászol hol kakál? Mintát ne adjon leked? Őrület. Azért van a suliban wc hogy használjátok nem dísznek.
2017. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem miért támadja mindenki a kérdezőt...csak képzeljétek magatokat a helyébe! Régen hosszas, meghitt beszélgetésként kitárgyalták hol kakilnak, milyen színűt, milyen állagút, elemezgették egymás székletét, fotókat küldtek egymásnak a mesterművükről, de ennek a gyönyörű, és virágzó korszaknak hirtelen borzalmas vége szakadt. A legjobb barátnőjének barátja lett. Már a barátja lett a kaki-cimborája. A kérdezőnek nincs kivel megtárgyalnia a sz*rási szokásait. Hiába várja epekedve, többet nem tudhatja, hogy a legjobb barátnője mit húzott le a wc-n, és pontosan melyiken. Egyedül maradt a kis salakanyagaival. :'(
2017. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a barátnődnek nincs kedve a párja előtt tojni miközben ő az ajtó másik felén van és ezért a suliban intézi. De ez az ő magánügye. Nem probléma amit neked kell megoldanod. Hagyd békén legalább szarni nyugodtan! És ne mahadból indulj ki az is lehet, hogy csak épp a suliban kellett neki és nem csinál ebből akkora ügyet mint te. A pisilési szokásait is figyeled?
2017. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem bírom, behalok ezeken a válaszokon! XD
2017. nov. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani, beszarok rajtuk! :D
2017. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Egyet értek a felettem válaszolókkal. Semmi közöd hozzád.

De, hogy egy kis logikus gondolkodást neveljek beléd, elmagyarázom, hogy szerintem miért "könnyít magán" a baránőd a suliban.

Egyszerű, valószínűleg nem akarja, hogy ez később jöjjön rá, amikor például a barátjával van. Lehet, hogy puffadós és nem akarja, hogy "elsüljön" miközben együtt vannak. Teljesen érthető. Én is fontos "események" (kondi, barátnő) előtt megyek el székelni, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés később senkit.

Ez csupán praktikusság.

2017. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!