Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak, hogy egy másik pasi mellett ébredtem? Félek, hogy szakítani fog.

Figyelt kérdés

Elég érdekesen alakult az estém. A barátnőm szülinapja volt és mondta, hogy menjünk el a Peaches N Cream-be mert ott jó zene megy meg sok a feka pasi akiket ő imád (nekem is bejönnek, de ugye barátom van). A barátom nem örült, hogy odamegyek mivel tudja, hogy a barátnőm elég vad meg bele keverhet valamibe. Nem is történt semmi csak táncoltunk feka pasikkal, de egyre többet ittunk és képszakadás. Komolyan mondom ilyen még nem történt velem! Nem vagyok ribi, se könnyű vérű de az egyik feka pasi mellett ébredtem ruha nélkül. Nagyon megijedtem és haza rohantam. A barátnőm se emlékszik de neki nincs baja ezzel mert amúgy is akart volna valamit az egyik pasitól. Most mit mondjak a barátomnak? Nem emlékszem semmire, lehet lefeküdtem ezzel a feka sráccal lehet nem.


18/L


2017. jún. 9. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Legközelebb a barátoddal együtt menjél ilyen helyekre és akkor nem fog ilyen történni.

De ha őszintén elmondod az igazat azt becsülni fogja a barátod.

2017. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
ribi fúj.......
2017. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

ha elmondod a volt barátodnak mindezeket, akkor válik voltá :)

Kifogás kifogás, normális ember pia nélkül is tud szórakozni főleg egy klubban, ez csak kifogás nem több mivel a saját mértékedet te szabod, nem vagy ribi az tény, csak szimplán buta /hülye, amelyik jobban tetszik neked.

2017. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy valamit belekevertek az italodba?

Érdemes lenne elmenni orvoshoz.

Nem is azon aggódnék, hogy a barátod mit szól, hanem, hogy vajon mi történt.

Legközelebb jobban figyelj oda. Pl. egy másodpercre se vedd le a szemed az italodról, ne igyál bele más italába, ne fogadd el, ha valaki odavisz hozzád italt.

2017. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Attol nem felsz hogy lehet teherbe ejtett?
2017. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%
Várj még! Ha jövő tavasszal születik egy aranyos aranyos fekete gyereked, akkor biztosan fogod tudni mi történt tegnap.
2017. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Picipákóról posztolj majd képeket ;)
2017. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Aztamindenit. Attól nem kell félni, hogy szakítani fog, mert ha van esze megteszi. Inkább nem is mondok semmit...
2017. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A feka pasin kívül tudsz valamit a paliról? Telefonszám, név, estleg cím? Ha nem emlékszel semmire akkor szerintem jó lenne a feka pasit megkérdezni a történtekről!

Ittál valamit? Olyat amibe tehettek valamit? Valószínűleg igen, mert akkor valamire csak emlékeznél.


Én elmennék az orvoshoz. És elmondanám a barátomnak. Vállalni kell a felelősséget.

A barátod valószínűleg szakítani fog.

2017. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

"A barátom nem örült, hogy odamegyek mivel tudja, hogy a barátnőm elég vad meg bele keverhet valamibe."

Ez pont nem ugy hangzik mint aminek nem lett volna mar valamilyen elozmenye...


De ettol fuggetlenul azt a csavot aki mellett felebredtel ki kellett volna kerdezni, hogy mi a fenet muvelt, habar, a kepszakadas alapjan parti drogra gyanakodnek es ebben az esetben meg valoszinuleg ugysem mondana el a teljes igazsagot. Elso lepeskent orvos! Kivizsgalas, tabletta, talan rendorseg? A baratoddal meg eszedbe se jusson lefekudni mert a vegen meg atadsz valamit neki amit ettol a jomadartol esetleg elkaptal. Mondd el a baratodnak mi tortent, ha szerencsed van kitart melletted, de az biztos, hogy tobbet nem lesz nyugodt ejszakaja ahanyszor te ezzel a baratnoddel elmesz szorakozni.

2017. jún. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!