Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltunt mert nem voltam 18 es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltunt mert nem voltam 18 es felt, én lehordtam mindennek és még ő van megharagudva. Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Csak csok volt koztunk. En szerintem bele szerettem.

Lejott hozzam utana nem keresett.

Én nagyon csúnyákat írogattam neki lehordtam mindennek már nagyon megbántam mert nem akartam megbántani hiába összetörte a szívem. Sosem írt vissza.

Aztan most kozos ismerosok meg ő egy helyen dolgoztak, azt hallottam hogy kérdezősködik rólam hogy vagyok e már 18,van e barátom stb... Bejelölt facen.

Írtam neki, azt írta miért írjon lehordtam mindennek... Vége is lett a beszelgetesnek. Nem akart velem beszelgetni.

Meg van haragudva amiert lehordtam mibdennek jó aláírom nem kellett volna de azert tettem mert ő nem keresett l,s,zart majdnem 1 évig. Vagyis most sem keresett csak annyi hogy bejelolt, de beszelni nem akart.


Mit tegyek?

Ên nagyon beleszerettem .


Úgyis azzal magyarázná hogy nem keresett hogy nem voltam még 18 meg félt stb ....


Már nem merek neki írni pedig tudom hogy kellek neki.

De ez is erdekes.

Ha valaki kell neked hogy tudod l,s,zarni?


2017. nov. 12. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogj egy pár almát, egy sílécet, és egy Durex óvszert, aztán várlak a szabadság szobornál...


Na szevasz...

2017. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt nem irtad le ,hogy hany eves ,masreszt nem igazan erteni amit irsz. De egy biztos ,hogy van agya az illetonek es nem fekszik le egy kiskoru valoszinuleg joval fiatalabb lannyal,ami becsulendo benne
2017. nov. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyében minden kontaktot megszakítanák veled.Majd felnősz lassan.
2017. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon össze csaptad.

Hány éves? Mi volt köztetek?

Miért hordtad le mindennek? Azért, mert nem keresett? Mi történt aznap ami után nem keresett többet?

Az igaz, hogy hidd el becsületes az, hogy nem feküdt le veled a fiatal korod miatt.

2017. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Sztem csak nem akar kinlódni veled .Éretlennek tart .Nem baj majd tanulsz a hibàidbol mert igy viselkedni egy pasival azért nem túl szép dolog mégha el is tűnt.Annyit mondjuk irhatott volna még aznap mikor lelécelt hogy még tul fiatalnak tartott .Igy meg hogy lehordtad mindennek nem tul sok esélyed van nàla .
2017. nov. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2017. nov. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"én lehordtam mindennek és még ő van megharagudva."


Ezt nem is értem. Hogy gondolta? :)

2017. nov. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Hú, kisanyám! Te èrted, amit leírtál?!

Vicces vagy, csak rossz kategóriába tetted fel a kèrdèsed! Ez a tini párkapcsolatok tèmakörbe való!

2017. nov. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudom le.zarni, hogy a hozzád hasonlo hisztis pitsáknak maximum a puncijára van szükségem, de kapcsolatot nincs az az isten, hogy.kezdjek velük ;)

Nöj fel, ugy kezdetnek.

2017. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!