Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Lenne egy kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenne egy kérdésem, kérlek elolvasnátok amint leírtam, lehet kicsit hosszú, de próbáltam pontos képet kialakítani magamról, kérlek meg mondanátok, szerintetek miért lett mindennek ez a vége és milyen ember \ fiú lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék magamról mesélni egy kicsit, kérlek megtudnátok mondani, hogy le írtak alapján, hogy milyen ember\ fiút láttok bennem és, hogy más miért ítél el ?


Nos hol is kezdjem ? Néhol kicsit szük szavú ember vagyok, néhol nem tudok hozzá szólni 1-1 beszélgetéshez, mert olyan emberekről vagy olyan dolgokról van szó amit nem ismerek, és ilyenkor csak csendben hallgatom amit körülöttem beszélnek. Volt egy kapcsolatom ami tönkre ment és mai napig nem értem miért is pontosan. 1 éves kapcsolat volt. Úgy vagyok vele, hogy nagyon tudok szeretni, bennem ez a legerősebb érzés, amióta tapasztaltam, Szeretni ha van kit a legjobb dolog a világon, többet és mint bármennyi pénz vagy egyéb vagyon tárgy. Az ha valaki azért boldog mert meglát, mert elmész hozzá, mert szereted. Sok dologra jó a pénz.. Sok embernek jó, de számomra ha valaki boldog mellettem, és vár minden nap, szeret és kiáll értem és én is ezt tehetem számomra többet ér mindennél.! Nem azt mondom, hogy a pénz rossz, mert ha valamivel megszeretném lepni,mondjuk egy vacsorával valami romantikus helyen akkor szükséges, de igazi Nő szerintem annál örül legjobban ha nem csicsás helyre visszük, meg nem csicsás dolgokat veszünk hanem ha mi készítjük és bele tesszük a szívünket és önzetlenül adjuk neki. Persze néha étterembe is elmehetünk, de legjobb ha otthon kettesben kedvezünk egymásnak, mondjuk nem egy előkelő reggeli\ ebéd \ vacsora hanem olyan szerényes, amit mi készítünk gyertyával közben csak ketten vagyunk csendben és oda figyelünk egymásra. Számomra mindig is fontos volt, hogy megtaláljuk a közös pontot, hogy mind ketten vonzódjunk egymáshoz, testileg és lelkileg is. Ahol bármennyi idő is telik el, egy beszélgetés nem lesz monoton, se vontatott. Ahol mindig várjuk, hogy a legfrissebb infót, történést bármit először egymásnak mondjuk el, ne a haverjainknak, hanem először annak mondjuk el akit szeretünk! Hogy Férfi és egy Nő közötti szoros kapcsolat, egy szövetség, ahogy nem külön külön gondolkozunk hanem együtt gondolkozunk. Persze.. Sajnos vagy nem sajnos viták mindenhol vannak! De szerintem ezzel nincs gond. A Férfiak és a Nők különbözőek nem csupán különbözőek, de ellentétesek nem illenek össze. És ez adja a szépségét amikor összeillenek, az egy csoda, egy varázslatos pillanat. Máskülönben vitáznak és harcolnak egymással. Ez természetes és érthető, hiszen különböző az elméjük. A külsejük két ellentétes pólus. Semmiben nem egyeznek meg, mert különböznek a módszereik, különbözik az észjárásuk.

Most ez így szép és jó vagy nem tudom! Mert tényleg viták kitudtak minket nyírni.. Hogy is mondjam... Vannak, voltak, lesznek viták mindig, de kell is! Nem akarok olyan életet ahol mindenben egyezünk!! Vannak egyezések, de mondjunk kényes kérdésben nem lehet mind kettőnknek ugyan az véleménye, legyen kettő és akkor ott találjuk meg a közép utat 2 közötti arany közép utat. Nem akarok senkire magam rá erőszakolni soha, vannak rossz dolgok, vannak hibáim néha elég sok.. Amiket megbánok De ezért miért kell ellökni ? Mind emberek vagyunk. Senki sem tökéletes, de valahol így a jó! Elfogadni egymást a hibáival és ha szeretjük akkor megbocsájtjuk neki! Van amikor én is bal lábbal kelek fel és nincs jó napom És Észre SEM veszem, hogy morcos lennék, nem úgy bánnék azzal akit szeretek! Mert van ilyen, de nem akaratosan, vagy volt olyan, hogy nem úgy értékeltem egy gesztust, ahogy a Lány elvárta volna, de belül értékeltem, csak rosszul mutattam ki! Ettől rossz ember lennék ?! Sok dolgot megbántam már amit tettem, vagy nem tettem, de szerelmesnek lenni és szeretni azt soha. Én egy ilyen beállítottságú ember vagyok, nagyon tudok szeretni és nagyon tudok szenvedni ha vége mindennek. Mindenre tudok figyelni ha van velem valaki aki szeret és támogat, sokkal jobban indul a napom ha van kire gondolnom reggel s este. Aki köszönt reggel és én is köszönthetem reggel vele indul, este vele ér véget a napom. Nem szeretem az alkalmi kapcsoltatokat, valakinek jó, de én megvetem. Számomra a testi nemi\ lelki kapcsolat nem ér semmit, ha nem szerelemből van! Igen csinosnak találok egy lányt aki pucét vagy félig, mert Férfi vagyok és ? De nem vetném magam rá mert nem ér semmit.. Mert ilyet pénzért lehet venni akár.. De semmi nincs benne, számomra semmi, akkor van értelme, ha mind 2 fél szerelemből teszi, mert szeretik egymást és nem az első héten... Hanem idővel, addig sok dolgot érdemes kitapasztalni, megtapasztalni egymáson. Szörnyen érzem magam amiért nem vagyok megfelelő senkinek. Meg annyi tervem volt, de valahogy lehet én is megfásultam kicsit a problémákban és negatív dolgokban az utóbbi időben, de amióta nincs azóta csak egyre inkább kisebbnek és semminek érzem magam. Nem az a lényeg, hány barátod van az életedben hanem, hogy akit szeretsz ő érte, tudsz-e harcolni, hogy meg tarts. És akkor is tudod szeretni amikor leginkább nem érdemli meg. Mert tudni kell akkor is szeretni a másikat, ha nem érdemli. Ez alatt nem a megcsalásra gondolok, hanem egy lazábbra, ha mondjuk kirobbant egy vitát mert mondjuk rosszul esik neki, és olyat mond amiről tudod, hogy nem igaz csak pillanat hevében szó kimondó. Nem akarok itt mártírkondi, sok hibám van, fiatal vagyok és tetőről talpig ember, emberi hibákkal és viselkedéssel. Mélyen elítélem a mai társadalmat, mert fiatal lányok fiuk 13-16 évesen elég komoly nemi életet élnek, de ebbe nem akarok beleszólni, de szerintem Ez nem helyes! Ez egy társadalom kritika csupán. Jó persze, sokszor nekem sincs mindig kedvem mindenhez, de miért erőltessek bármit amihez nincs ?! Persze szerelmünkért megtesszük és utána jól is elsülhet a dolog, de van amikor együtt össze bújni jobb, mint elmenni valamerre. Szeretem a naplementét, természetet járni, alkalmazkodni akit szeretünk, elmenni sétálni, fagyni, enni valami finomat, biciklizni, mozogni minden mennyiségben ha olyanok vagyunk.. Nekem nem számít ha valaki beteg ez alatt azt értem ha cukor beteg vagy bármi, mert én úgy szerettem és minden gonddal bajjal együtt, mert együtt át tudtuk ugrani az akadályokat. Együtt mindenre képesek lehetnek az emberek. Voltak, vannak dolgok amiken nekem se kellene így vagy úgy reagálnom, de ha rosszul reagálok akkor úgy is meg bánon pár napon belül vagy rögtön utána, de ezért jogos elítélni ? Féltékeny is vagyok, de csak kis szinten, mert gyémánt kerül a kezedbe akkor mindenki félti, de ha annak a gyémántnak Te is gyémánt vagy akkor ő is félteni fog, és nem tesz olyat ami neked rossz lenne. Mert tiszteljük a másikat és tudom, hogy neki rosszul esne akkor nem teszem és ennyire egyszerű és vissza fele is érvényes!

A szeretet nem más, mint erős vágy, hogy áldjuk a létezés egészét. A szeretet rendkívül ritka jelenség. Egy másik ember középpontjának megtapasztalásához gyökeres átalakuláson kell keresztülmenni, mert ahhoz, hogy eljuthassunk valakinek a középpontjához, előbb lehetővé kell tennünk, hogy az a másik is elérjen a mi középpontunkig. Sebezhetővé kell válnunk, tökéletesen sebezhetővé és nyitottá. Sokan félnek egy kapcsolattól, vagy véget vetnek neki Félelemből. Mert a Félelem nem más mint a szeretet hiánya.


Hány így most ennyit rólam, nem tudom mit hagytam volna ki, sok dolgot bánok, de olyan mintha emberileg le lennék korlátozva, nem mindig tudom nyújtani azt amit érzek, azaz ha rossz dolog ér lehangolódok, nem olyan a kedvem, vagy nem úgy ébredek, rossz álom vagy bármi, mert valahol nagy érzelmi nyomást fejtenek ki és nem úgy mutatnám kifele a világnak, hogy szeretem, csak akkor nem, de utána észlelem és bocsánatot kérek.

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta, kérlek titeket alázattal ha nincs mondani valód, kérlek ne fikázz le Köszönöm!



2014. okt. 29. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de végigolvastam. Sajnos. Reméltem, hogy kisül belőle valami...


Szerintem ebből csak az derült ki, hogy szereted magad ostorozni, "önsajnáltatni", és meglehetősen önbizalomhiányos vagy. Kissé műmájer is, és feleslegesen sokat beszélhetsz az életben is, talán idegesítően sokat.


Pozitívum, hogy romantikusnak gondolod magad, de ez már nyálasság szerintem.


Nekem ebből a (jó)pár sorból ennyi jött le.


25/F

2014. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hah, én is végigszenvedtem, de mire is akartál kilyukadni? :)Sok jó gondolatod van, de elég nehéz követni a dolgokat..sokszor a kevesebb több, és ez nem csak az írásbeliségre igaz. :)

Ebből nem az derül ki, hogy te milyen ember vagy, hanem csupán az, hogy milyen kicsit zavaros és naiv elképzeléseid vannak a párkapcsolatokról..De ez nem elítélendő, sőt szimpatikus, üdv a klubban..:)

2014. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is végigolvastam.Nekem az jutott eszembe,hogy ezt miért ide írtad le?Ez inkább a lánynak egy búcsúlevél...
2014. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Hát végig olvastam. Igazából nem tudom mire vársz, ebből hogy lehetne arra válaszolni, hogy miért lett mindennek "ez" a vége, meg hogy milyen ember vagy. Az biztos hogy érzelgős, meg hogy igazán tudsz szeretni, de írhatnál még mondjuk másról is, ha van kedved esetleg privátban...
2014. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárki lehet olyan,mint te.Nagyon általános dolgokat írtál szerintem,még bőven van mit tapasztalni.

Az biztos, hogy aranyszived van :) Hallgass azért az eszedre is :)

2014. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy tisztaszívû jó ember lehetsz:)
2014. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes volt elolvasni, bár néha kicsit sok volt, nem nagyon lehetett érteni, hova akarsz kilyukadni. Ezek alapján szerintem egy mélyérzésű, csupaszív ember lehetsz. :) Számomra szimpatikus, gondolom most a szakítás megviselt lelkileg. Én is hasonló helyzetben vagyok és hogy közeleg a karácsony, tökre magányosnak érzem magam és én is túlzásba viszem a múlton való rágódást. De nem szabad! Így Sosem fog megerősödni az ember lelkileg. A pozitív dolgokra és abkelenre kell koncentrálni és bízni abban, hogy jobb jövő vár ránk, persze tenni is kell érte. :) Elsősorban azt, hogy magunk mögött hagyjuk a múltat.
2014. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Huhhh imadok olvasni de ehhez nincs turelmem vegig. Az elejet olvastam ugy latom maga a valaszt is bele irtad a kerdeseid koze.Ne hagyd el magad! probald megtalalni a belso egyensulyt.Bekulj ki onmagaddal ne gyotrodj jelentektelen dolgokon az elet ugy szep ha nem vesszuk komolyan. :)

Biztosan rosszul erintett a szakitas ezen mindenki atesik, nem vagy egyedul, fel a fejjel. Irhatnal blogot magadrol, most viccen kivul..

2014. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta és írt! Hálás vagyok minden kommentért. Sajnos már 4,5 hónapja véget ért, de nem tudok le tenni róla, mindig a kimondott szavak járnak a fejemben, ígéretek amiket tettem neki, de nem tudom be váltani, mert véget ért számára. Számomra Egy igaz szerelem annyit tesz: az első találkozástól az utolsó napig szeretni egymást.. Nem tudok, vagy csak nagyon nehezen tudok lemondani róla, mert hiányzik és ami volt, tettek, szavak azok igazak voltak és most sem tudom felfogni mi is történt pontosan. Nem kerestem mást, nem is akartam, csak időt hívtam segítségül, de eddig mind hiába. Látszólag, nagyon jól elvan és örül mindennek, mintha nélkülem jobb lenne 1 év után. Sajnálom, de tényleg nem értem, lehet ebből nem derül ki sok dolog, de lehet velem van a baj és túl ragaszkodó vagyok, de soha nem adom fel, kitartani jobb számomra bármennyire is nehéz.



"Egy illatot érzek folyton folyvást, mely rád emlékezted. Egy érintést érzek, mely gyengéden meg érinti orcám s megnyugtat. Egy hangot hallok, mit egy angyal énekel. Egy pillantást látok, melyet két szép zöld szemedben látok s nem e világi, hanem egy angyali tünemény csillogó szeme, mely sötétben is képes látni. Egy emlékek hada motoszkál bennem, amit Te hagytál bennem s mit SOHA SOHA SOHA el nem feledek. Téged kit szívembe zártalak, s kulcsot már régen a Dunába dobtam, ott élsz bennem. Lehet már csak a rosszat látod én bennem, de nem lehetsz ebben oly biztos csak akkor ha ennyi idő elteltével újra megismersz, ha érzel magadban egy apró fényt mely rám világít. Szívem ver, érted ver, mert tudja, hogy bármennyire is nehéz is, Te jelented neki a boldogságot. Lehet kicsit már sérült és foltos és nem olyan mint a többi Emberé, de Én neked adtam, és komolyan gondoltam. Ami szó elhagyta számat, komoly s igaz mai napig is. Soha nem hazudtam neked veled kapcsolatosan, ezért érzem mai napig is azt amit akkor. Az Élet ilyet, vannak dolgok amik változnak, de vannak amik szikla szilárdak maradnak mindörökké. Lehet nem kellek már neked, lehet mást szeretsz már. Nem a Te hibád, csak tudd, hogy epekedem utánad. Lehet ebben az életben már nem, de egy másikban igen, s kivárom ezt az időt. Lehet nem vagyok a legszebb, legokosabb... De azt

biztosan tudom és állítom neked, Úgy szeretlek ahogy vagy, és nagyon szerettelek akkor és most is."


Ezt neki írtam, nem tudom, hogy látta-e vagy nem. De sok más irományomhoz képest ezt is szívemből írtam neki.

2014. dec. 9. 16:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan mondták, hogy hagyjam, keressek mást, úgyse fog össze jönni stb... 100 % ezt mondták és minden nap szembesülök ezzel, de nem vagyok képes elfeledni. Egy elvet vallok ebben a témában :. Nincs veszett ügy, míg akad csak egy bolond is, aki küzd érte. És az az egy bolond én vagyok. MErt nagyon szerettem most is szeretem, de nem hiszem, hogy akkora hibám lett volna, hogy ez legyen a vég ?!?! Egy kapcsolatban Lány és a Fiú is ugyan úgy szoktak rossz napok lenni, sok kimondott szó ami csak a pillanat hevében mondunk, teszünk, de semmi megcsalás semmi olyan ami igazi ok lenne. Talán a félelem ?! Félni nem más mint a szeretet hiányában élni.
2014. dec. 9. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!