Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sikerül leülnöm a buszon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sikerül leülnöm a buszon a kiszemeltem mellé (kb. heti egyszer buszozik velem, és rászántam magam), hogy kezdjek vele társalogni? 16/L

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Kit érdekel? Csináld magad. Különben is fiatal vagy a szerelemhez. Értelmetlen feltenni a kérdésedet mert amit alapból magadtól kellene csinálnod azt mié nem megy? Mi tart vissza? Csináldd azt légy boldog magadba ha ez a terved
2017. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg a nevét,hova jár suliba,miket szeret csinálni ilyenek.
2017. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első, remélem jól esett ezt kiírni magadból.
2017. nov. 12. 20:01
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha te ilymódon akarnál nyomulni, felállnék mellőled.
2017. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úristen, nektek mi bajotok van? :D Úgy gondoltam, hogy szépen megkérdezem, hogy leülhetek-e, aztán, hogyha elég bátor vagyok megszólítom, és témákat kértem tőletek, olyanokat, mint a második válaszolótól. Nem értem, miért kell bunkózni.
2017. nov. 12. 20:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg rohadtul nem vagyok nyomulós, életemben nem volt barátom, mert nagyon félénk vagyok a fiúkkal.
2017. nov. 12. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha te ilyen visszahúzódó lány vagy, akkor pont te nem fogsz kezdeni udvarolni. Fogadd el, ez a jobbik eset.

Ha a kiszemelted akar valamit, akkor vagy kezdeményez és akkor megérdemel, vagy nem, és akkor majd találsz olyat, akinek a lába közé nőtt is valami a szőrön kívül.

Ez a fajta női esetlen nyomulás gáz, akárhogy is próbálsz rajta finomítani.

2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kérdezd még a nevét. Aztán azt, hogy hova jàr suliba, hány éves, mi a kedvenc tantárgy a többi szerintem jön magától! Esetleg leírás privátbankár, hogy ez melyiket busz mert ugyan ez a helyzet velem is! :D
2017. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi, suli, témákról kérdezni, aztán bemutatkozol,menni fog!
2017. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt látod rajta hogy ő is figyelget téged, többször rád néz, úgy tűnik szívesen ismerkedne, akkor esetleg te is nézz rá többször, kérdezd meg suliba jár? Hol lakik? Ennyi szerintem elég a részedről. Ha ezek után nem beszél hozzád többet, akkor nem akar veled ismerkedni, akkor ne nyomulj tovább.
2017. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!