Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti hogy vezetitek fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy vezetitek fel a csókolózást egy buliban, amikor táncoltok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem tudom most voltam bulizni, no önbizalmam van egy csókhoz, és elfuseráltnak tartom. Most voltam bulizni egészsen sok lánnyal táncoltam, és vagy 3nál volt egy fura érzés, amikor csak néztünk egymás szemébe és csak mosolygtunk egy idő után már annyira kínos volt, úgyhogy inkább eltereltem róla a dolgot... de olyan gáznak tartom most magam XDDDD

2017. nov. 12. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat amikor alkalom van lesmarolod aztan jonapot :D ugyis gondolom senki se szinjozanon megy bulizni,inkabb az a kinos ha tenyleg csak bamulsz a szemebe xd
2017. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább azt tartom gáznak, ha valaki buliban vad idegen emberekkel csókolózik. De kinek mi.
2017. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen...r*hadt kínos volt csak nézni egymásra.. de ugyanakkor jah, egy idegen csajjal buliban.... lehet maradi, vagy konzervatív vagyok, am 22 vagyok, régről megmaradt bennem ez a nembízok magamban dolog, pedig pozitív visszajelzéseket kapok :/
2017. nov. 12. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív vissza jelzéseket kapsz, akkor legyen önbizalmad. F/23
2017. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
En 20 vagyok,es nekem sincs az egekben az onbizalmam sajnos :D de ilyenkor le kell sz rni,menni es csinalni amig ossze nem jon valami,ez csak igy mukodik :D ha elkezdesz filozofalni mindenfele hulyesegen akkor a vegen ugyis azt hozod ki hogy miert ne.ne gondolj semmi masra,csak hogy nalad sokkal rondabb embereknek is milyen nojuk van neha :DDD
2017. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:DD
2017. nov. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!