Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fááááj az őrült rajongásom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fááááj az őrült rajongásom, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Teljesen oda meg vissza, meg Nap-Föld távolságra vagyok egy lánytól...

Évelején láttam meg, mivel ő most lett 9encedikes a sulinkban és és akkor méééég csak viccesen egy kis részét láttam , a haját meg a hátát és hírtelen éreztem valamit..

Majd jött a hétvége és eztán láttam az egész lányt magát a folyosón és én azt hittem tátott szájjal fognak elvinni a mentők, mert boldogan meghaltam volna úgy , csaaaaaaaaaak hogy az élet mint tudjuk nem csak játék és mese, ti hallotatok már a boldog párkapcsolatról??? Nos eme leányzó abban van :( , így nekem a nézés maradt, folyton nézem, ha nem látom rossz kedvem lesz, ha látom akkor úgy viselkedik mint aki részeg lenne vagy nagyon belenne állva a fűtől..

Kattant vagyok, van hogy nem tudok aludni és elmegyek sétálgatni este , hogy az elmém tisztuljon DE SEMMI NEM HASZNÁL!!!! a lány amúgy , mivel nagyjából tudom hol lakik révén hogy már láttam max 2 km re lakik tőlem, és gyalog is egész hamar megvan , mindegy ez nem számít csak azt hogy elérhetetlen , megközelíthetetlen és iszonyatosan aranyos (legalábbis szerintem, osztálytársaim nagy része azt mondja nem az, meg hogy nincs segge/ melle ........... ) de én megörülök érte , ez nem szerelem ezzel tisztában vagyok, hanem csak őrült rajongás, de nem igazán tudom elűzni, mivel már éveleje óta tart...

18F


2017. nov. 16. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejsd el. Szerezz not.
2017. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ohh igen azt elfelejtettem hogy tanácstalan vagyok mégegy ügyben, közben elkezdtem összejönni egy lánnyal hátha elfelejtem majd akiért megőrülök, viszont sajnos túlságosan hülye vagyok és a lány meg teljesen belémbolondult és nem akarom megbántani, de kényszerből se akarok vele lenni egy kapcsolatban, egy fas* vagyok...

Magamnak generálom a fejfájást.

2017. nov. 16. 16:49
 3/9 A kérdező kommentje:
yah most látom 1-es azt írta amit én magam is elkezdtem, de mint látod 1-es nem JÖTT össze, mármint összejött csak nem ugyanaz , olyan fura hogy más lánnyal vagyok, miközben tudom hogy nem ő az akiért a szívem igazából zakatol, szóval úgy érzem átverem a lányt.
2017. nov. 16. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha van barátja.
2017. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Írj neki vagy az egyik nap állítsd meg az utcán és kezdje el velebeszélgetni. Ha ennyire odáig vagy érte ne hagyd annyiban. Lehet neki is tetszel csak kissé szégyenlős lehet.
2017. nov. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem a világvége, ne kezeld úgy. Barátja van, így meg gerinctelenség rámozdulni.
2017. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy és egy 14 évest akarsz befűzni... Egyébként is felejtsd el, ha barátja van, akkor reménytelen eset, majd elmúlik a rajongás is, mint minden más. Lesz másik.
2017. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pár hónap és 16 lesz.... Nem olyan nagy a korkülönbség mint képzeled..
2017. nov. 20. 16:34
 9/9 anonim ***** válasza:

De. Szerelmes vagy. Fiatal vagy, de attól még szerelmes is lehetsz.

Lesz még ilyen. Lesznek lányok akiket nem tudsz elérni.


Csak azt tudom mondani amit én tennék. Hagynám a lányt... törődnék a jelenlegi kapcsolatommal. Vagy ha nagyon nem megy, akkor szakítanék. Talán.


Te más személyiség vagy. Te máshogy cselekszel.

2020. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!