Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdett nekem tetszeni egy fiú az iskolából, de a szemében én csak egy átlagos iskolatárs vagyok, mivel még soha nem beszéltünk egymással. Ő egy évfolyammal felettem jár, éppen ezért nem tudom, hogy hogyan tudnám magamra vonni a figyelmét. Akkor még talán meg tudnám oldani, ha osztálytársak lennénk, de így... Fogalmam sincs, hogy mit tehetnék. Elég ritkán látom, mivel csak párszor van egymáshoz közeli óránk.

Illetve, azt még fontos megemlítenem, hogy a zenei ízlésünk és az öltözködési stílusunk nagyon hasonló. Lehet, hogy itt van a kulcs, de még nem jöttem rá, hogy pontosal hol. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, az nyugodtan ossza meg velem a történetét, de legfőképpen annak örülnék, ha tudnátok használható tanácsokat adni. Köszönöm szépen! :)

16/l



2017. nov. 20. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Esetleg próbáld meg azt, hogy amikor egyedül van, fuss el mellette, és ess hasra. (Nem lesz kellemes, de ha jól csinálod, nem fog annyira fájni) (Lehet, hogy meg fogja kérdezni, hogy hova sietsz, légy felkészült!) Ezzel magadra vonod a figyelmét, felsegít, megkérdezi jól vagy-e. Ha kicsit bicegsz, akár támogatni is fog. Ha érdekli, hogy mi van veled, egy kicsit kísérni fog. Amint végigkérdezte, hogy minden ok, utána már csak beszélgetni kell vele. Akár úgy is lehet, hogy megkérdezed, hogy milyen zenéket szokott hallgatni (csak akkor, ha tudod, hogy nem tudja, hogy tudod). Akkor mondhatod, hogy neked is az tetszik, majd elkezdtek erről beszélgetni. De ha már kérdezted, akkor más legyen. Pl. Melyik a kedvenc számod ettő-attól. Akármit válaszol, neked is az a kedvenced. Szerintem, utana már tudtok beszélgetni. Ha szeretne barátkozni, nem csak igen-nem válaszok jönnek, hanem kérdések is.

Ha a hasraesős dolog nem tetszik, akárhogy vond magadra a figyelmét. Ami még lehetne, hogy bármikor, csak simán összeesel előtte. Ezt akár úgy tudod elérni, hogy direktbe befordítod a bokád (mivel tudod, hogy most a bokád ki akar csavarodni, teszel is ellene, nem fog fájni.), majd letérdelsz, fogod a bokád és fájlalod. Ha érdekli, hogy mi van veled, akkor a fentebb leírtak fognak történni.

Ui.: ha szeretne barátkozni, holnap meg fog keresni, hogy megkérdezze, hogy jól vagy-e. Lehetőleg ne pénteken tedd ezt meg, és másnap legyél egyedül, a folyosókon, termek előtt.

2017. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem jelold be facebookon es kezdj el koszongetni neki... az elejen furi lesz meg nem fogja tudni hogy nek i koszonsz de ha folytatod akkor hozza szokik es ha tetszel neki es nem fatökü akkor kezdemenyezni fog. ez a legegyeszerubb modja hogy kideritsd hogy nyitott lenne e rad
2017. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!