Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék közelebb hozzá anélkül hogy rájönnek hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 1 hónapja jött egy új osztálytársam. Első látásra tetszett. Valahogy közelebb szeretnék kerülni hozzá anélkül hogy rájönnek hogy tetszik nekem. Szünetben nem tudok beszélgetni vele mert folyton a haverjaival van vagy a 8. sokkal beszélget. Még kicsit félénk vagyok. Légyszí segítsetek. Mindketten 7. esek vagyunk. A válaszokat előre is köszi :)

2017. jan. 5. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért.nem szeretnéd, hogy rájöjjenek, hogy tetszik neked?
2017. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Azért mert régen másba voltam szerelmes megtudták a többiek, meg akibe szerelmes voltam az is. És néhány év múlva amikor már nem tetszett még mindig azt hitte és szar érzés volt hogy mindenki azt hitte mert akkor már rossz irányba megváltozott.
2017. jan. 6. 09:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem rájönnek hanem rájönne.
2017. jan. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!