Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy dolog amiért picit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy dolog amiért picit rosszul érzem magam, vagy csak a bolhából csinálok elefántot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is hozzá tenném h elég lelkiismeretes típus vagyok, szóval lehet a semmiségen rágódom. 17 évesen jöttem össze a barátommal, ő az első nekem, 3 éve vagyunk együtt, és a napokba szelektáltam sok fb ismerőst akikkel úgy tényleg nem tartom a kapcsolatot, és volt egy srác akivel nagyon régen a barátom előtt sztem 15 évese 2szer taliztam de nem volt koztünk semmi, mert én bejöttem neki de nekem nem viszont olyan "jó ember volt" udvarias hozzám stb, szóval viszonylag néha beszéltünk, de már nem beszélünk, csak kiváncsiságból megnéztem mit beszéltünk utoljára, és azt h randira hívott, de én olyanokat írtam hogy "hát nem tudom, biztos zavarna h régen mindig elutasitottam a dolgokat, meg több dolog van most ami miatt nekem nem menne , meg nem akarok így semmit, zavarnak a múltbeli dolgok" meg ilyen össze vissza kifogásokat írtam és így koptattam le, közbe már 1 hete jártam akkor a barátommal, és utólag nem értem és nem is emlékeztem h én ilyet írtam volna, és nem értem magam h az akkori fejemmel miért nem írtam le h már van vkim?? talán arra tippelek h kicsit mártir volt és nem akartam összetörni a szívét, de azt tisztán tudomh semmit se akartam tőle..

azt hozzáteszem h első hónapba amikor kimondatta velem a barátomh járjunk korainak éreztem és nemis éreztem úgy mintha szorosabban akarnék bármit, és bizonytalan voltam rohadtul de utána megszerettem, aztse tuomh esetleg emaitt irtam ilyen nemtom, meg izé hozé nem menne több dolog miatt válaszokat. Csak most kicsit szégyellem magam h az akkori énem miért irt ilyet és kicsit bűntudatom van, és nemtomh ezt 3 év után most emlitsem e a barátomnak vagy csak túlgondolom a dolgot.


2017. nov. 20. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Ne gondolj a múltra. Az a múlt most a jelenbe kell élni.

Azon csak nevess. Hagyd hátra a múltat . Légy boldog,azzal akit igazan szeretsz.

2017. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!