Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondta maradjunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta maradjunk baratok miert nem beszelunk? Es a tobbi dolog amit lent irok miert van?

Figyelt kérdés

Szoval jartunk fel evig es azt mondta a baratom hogy maradjunk baratok. Azota nem irt facen,, viszont allandoan nez a suliba es engem idegesit mert en szeretem de nem tudom mi van..

szerontetek??

18/l 19/f


2017. szept. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a "maradjunk barátok". Fiú-lány barátság max. addig létezik, amíg egyik sem tetszik a másiknak. Onnantól kezdve, hogy igen, nincs értelme, csak több szenvedést okoz, mint amennyi jót.
2017. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván kellett neki valami idióta kifogás, hogy ne hangozzon olyan durván a szakítás.. Dehogy lesztek ti barátok, szakítás után ez nem opció.
2017. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
Ebből a "maradjunk barátokból" általában sosem lesz semmi kapcsolat után. Nagyon ki kell hűlnie a dolognak köztetek (véleményem szerint) ahhoz, hogy a jövőben tényleg tudjatok úgy beszélni egymással, mintha barátok lennétek minden előzmény nélkül. Illetve nem is érdemes tartani az ex-szel a kapcsolatot. Az egyik fél általában még érez valamit míg a másik.. hát ő már máshol keresgél. Miért érné meg tartani a kapcsolatot az ex-szeddel aki már valószínű mások után érdeklődik? Ráadásul mind a kettő félnek kellemetlen helyzeteket szülhet, azt gondolom nem kell ecsetelnem miért rossz ez. Próbáld magad túltenni rajta. Nem kell egyik napról a másikra, ez nyilván nem így megy. De te is hagyj fel a társasága keresésével, ne figyelj rá. Én a volt barátnőmnek köszönni sem nagyon szoktam, mi sajnos csúnyán váltunk el egymástól.
2017. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor miert nez? Miert keres a szemevel?
2017. szept. 18. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!