Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm túl visszafogott....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm túl visszafogott. Mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Már elég sok Ideje együtt vagyunk a barátnőmmel, nagyon jó a kapcsolatunk de ha egy kicsit intimebb témára szeretnék át térni, úgymond „megijed", úgy érzem mintha félne.. Hogyan tudnék ezen változtatni?

2017. nov. 20. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Dobd ki, de előtte azért csináld fel , szenvedjen csak a gyerekkel.
2017. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

2-es válaszoló

Miféle genetikai hulladék vagy te?

2017. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Én a legrosszabb vagyok, egy troll kilyukasztotta a gumit és a kis résen folytam ki emiatt retardált fas*kalap kotonszökevény lettem, miután megszülettem 10szer a falhoz kú*tak annak reményében hogy megdöglök de sajnos nem így lett :/
2017. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lassan 18. Barátnőm 16 (Nem az aktuson van a hangsúly, sőt egyáltalán) Csak egy kicsit lazuljon el..
2017. nov. 20. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
3 felest adj be neki étkezés előtt
2017. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán fogyaszt(unk) alkoholos italokat, bocsi.. :D 😂
2017. nov. 20. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen, ez a gond.
2017. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egszerűen az ágynál csókold meg és döntsd az ágynak aztán indulj el lejjebb a szájaddal... nem kell ezt előtte megbeszélni xd
2017. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neki ez az első kapcsolata, ilyen élménye? Mert lehet hogy ez a gond, hogy még nem tapasztalt szexuális téren, és fél hogy mi lesz a vége. Esetleg attól fél, hogy te mindenképpen le akarsz feküdni vele, akkor és ott; ha nem így van, akkor megmondhatod neki, hátha attól könnyebben lesz kapható egy kis pettingre.

Ellenben az is lehet, hogy van egy kellemetlen élménye ezzel kapcsolatban, amin még nem tudta túltenni magát, és amiatt ijed meg mindig.

Ha gondolod, meg is beszélhetitek, kérdezd meg hogy mi a gond, a lényeg hogy legyél megértő, hallgasd meg és segíts neki, főleg ha az utóbbi helyzet áll fenn, mert az ilyen lelki sérüléseknél fontos a támogatás és az, hogy ne akard erőltetni a dolgokat.


Remélem tudtam segíteni :)

17/L

2017. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!