Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danken? kérdése:

Mit tegyek ha a barátnőm kiszívta egy másik srác nyakát?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiszívta egyik osztálytársa nyakát (állítólag hülyülésből) állítja hogy mindig őszinte velem...utána 1 hónappal később úgy tudtam meg hogy a legjobb barátnője kérdezte meg a sráctól hogy eltűnt-e már a folt, én meg megkérdeztem, hogy ki szívta ki.. erre ránézett a barátnőmre és akkor mondta a srác hogy Ő volt... a srác nem lehet nagy mértékben hibás, mert nem volt még barátnője és nem tudja, hogy az ilyenek mit jelentenek... Vélemény/segítség esetleg tippek? Ez történt 2017 november 15-én. Remélem érthetően fogalmaztam, válaszokat köszi!

16/f



2017. nov. 21. 21:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
32%

Nincs ebbe semmi. Mi is szívkáltuk még barátnőimmel is ennyi idősen, de komolyan.

Szerintem ne aggódj. Másik az, hogy hogy ismered a barátnődet? Ilyennlenne, mint aki ezt komolyan csinálta??

N

2017. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
Végül is van, aki Nyaknak hívja a faxt. Meg lehet, hogy olyan vastag.
2017. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy olyan lenne.. már megbeszéltük.. csak annyi a bajom hogy nem ő ésnem akkor mondta el.. és ezek utan én már nem bízok benne és hiszek neki ugyanúgy..
2017. nov. 21. 21:55
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon idegesítene és napokig, akár hetekig vita lenne, mert nem tudnák belenyugodni. Zavarna.
2017. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
29%

Mert lehet annyira nem volt ennek jelentősége hogy még csak említésre sem méltatta. Szerintem ezen ne hergeld magad.

Egyes voltam

2017. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom ez azért nem nulla jelentőségű. Mindenesetre ne törődj bele, legyél legalább te őszinte: ha nem tetszik hogy nem mondta el mondd el ezt neki, ha egyáltalán a tette zavar mondd azt. Mindenképp beszéljétek meg!!
2017. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra tenném valószínűleg nem tudná visszasírni magát.
2017. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elvből dobnám, nem a megcsalás miatt, az emberi dolog, a nyakkiszívás már inkább emberi hülyeségnek számít nálam.

De tekintve, hogy nálad más az értékrend, csak üljetek le és beszéljétek meg a dolgot, hogy kit mi zavar, hidd el ennél jobb megoldás egy kapcsolati problémára sincs két értelmes ember között.

2017. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7.vagyok

"én már nem bízok benne és hiszek neki ugyanúgy"

Akkor ne örlődj miatta,nagyon rossz lesz folyamatosan ezt érezned; inkább kíméld már meg magadat ettől.

2017. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8. Khm.. mi nem szoktuk kiszívni egymás nyakát majdnem 4 hónap alatt 3x beszéltem vele dolgokrol azok valamivel kisebbek voltak.. de ez a 4. és mar elegem van belőle.. egyszer nem szívtam ki a nyakát.. egyszerüen nem egészséges meg ilyenek..
2017. nov. 21. 22:57
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!