Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danken? kérdése:

Mit tegyek ha a barátnőm kiszívta egy másik srác nyakát?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiszívta egyik osztálytársa nyakát (állítólag hülyülésből) állítja hogy mindig őszinte velem...utána 1 hónappal később úgy tudtam meg hogy a legjobb barátnője kérdezte meg a sráctól hogy eltűnt-e már a folt, én meg megkérdeztem, hogy ki szívta ki.. erre ránézett a barátnőmre és akkor mondta a srác hogy Ő volt... a srác nem lehet nagy mértékben hibás, mert nem volt még barátnője és nem tudja, hogy az ilyenek mit jelentenek... Vélemény/segítség esetleg tippek? Ez történt 2017 november 15-én. Remélem érthetően fogalmaztam, válaszokat köszi!

16/f



2017. nov. 21. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szakíts.. egyértelmű.
2017. nov. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ITT Pengére van szükség, mivel a barátnőd egy VÁMPÍÍÍÍÍÍÍÍR, vagy ha Penge nem ér rá, akkor Dean-re és Sam-ra van szükséged ._.

F

2017. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben szakítanék vele.Ha szeretne nem tette volna meg,már nem azért...

Te kiszívnád egy lány nyakát,aki nem tetszene ,ha lenne barátnőd?Gondolkodj el ezen...

Ez bizony nagy szívás.xD

Sose feledd azt,hogy te mindig a legjobbat érdemled,ne elégedjen meg senki sem a félig jó barátnővel/baráttal.Ha ilyen érzéseket vált ki belőled,mint az aggodalom meg a bizalmad elvesztése,akkor az már rossz pont.Gondolj bele,ha ilyen "hülyülős" barátnőd van,akkor folytonos aggodalomban és kételkedésben lesz részed az egész kapcsolatban.

2017. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!