Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes dolog-e, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes dolog-e, ha a barátnődről/feleségedről csinálsz félmeztelen képeket?

Figyelt kérdés
Van egy bűntudat, amiért ezt megtettem, és nem tudom hogy jól cselekedtem-e, bár a barátnőm hagyta hogy megtegyem, de utána elmondtam neki hogy bűntudatot érzek és mondta hogy ez természetes dolog és egyáltalán nem haragszik emiatt, mert tudja hogy megbízik bennem és nem terjeszteném róla, de bennem az az érzés van, hogy elképzelem a szemszögéről, hogy ő most mit érezhet emiatt vagy ha belül haragszik rám és csak azért mondhatta, hogy ne sértődjek-e meg. Szerintetek tényleg természetes dolog?

2017. nov. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezzel neked kedveskedett. Ezen ne legyen bűntudatod csak akkor hs te ezt kihasználod és megmutatod haverjaidnak hogy nézd mér milyen csajom van öreg. Akkor te egy balfék vagy. Én ajánlom hogy zárd le a galériét hogy kóddal lehesen hozzáférni és akkor biztos nem látja meg rajtad kívűl senki.
2017. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is küldtem még a volt barátomnak, neki nem volt bűntudata, örült neki, bármikor megtenném újra...

18/l

2017. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljesen természetes.
2017. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bűntudatot semmi esetre se érezz miatta. nagyon sokan megteszik, nincs ezzel gond. főleg, ha a barátnődet/feleséged sem zavarja. élvezzétek együtt és érezzétek jól magatokat. ha meg még szeretsz is fotózni, akkor akár művészibb, igényesen erotikus képekkel is kísérletezhetsz, ahol semmi nem látszik, mégis nagyon szexi.

ha te nem értesz a fotózáshoz, de a szép képeket és a párod szereted, akkor akár kereshettek egy jó fotóst, aki művészi képeket készít róla (csak tényleg jót és megbízhatót keressetek, ne olcsót)!


ahogy írták, gond akkor lenne, ha ő nem szeretné, te mégis minden áron csinálni akarnád (vagy esetleg, ha ő akarná, de te nem). na meg, ha te vissza akarnál élni ezekkel a képekkel és olyanoknak is megmutatnád, akiknek semmi közük hozzá, pláne ha nyilvános weboldalakra feltöltögetnéd őket (mint sokan teszik bosszúból egy szakítás, sértődés után)...


arra kell csak nagyon odafigyelni, hogy ha már vannak ilyen képek, akkor azok lehetőleg véletlenül se kerülhessenek senki másnak a kezébe. nagyon körültekintően eljárni a képek otthoni, számítógépen és telefonon tárolása, felhőbe vagy máshova archiválása, stb után...

2017. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem természetes, szégyellheted is magad!

Úgy lenne csak természetes, ha ő megkér rá, hogy készíts róla ilyen képeket. De ő csupán hagyta, hogy megtedd, ki tudja miért. Sok oka lehet, amiért hagyta, de nem feltétlenül azért, mert egyetért vele.

2018. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!