Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányokról/nőkről?

Figyelt kérdés

-kissé zárkózott

-nem túl magabiztos

-érzékeny

-őszinte

-sportos

-megbízható

-értelmes

-türelmetlen

-figyelmes

-jó hallgatóság

18/L


2017. nov. 25. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem az ilyen lányok ilyenek:


-kissé zárkózott

-nem túl magabiztos

-érzékeny

-őszinte

-sportos

-megbízható

-értelmes

-türelmetlen

-figyelmes

-jó hallgatóság


Remélem mindent elmondtam ._.

2017. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Örülnék, ha ilyen barátnőm lenne. Feltéve akkor, ha erősen tud kötődni is, mert ha csak létezne mellettem, akkor kevésbé.
2017. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Randizunk?
2017. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nagyon jó lenne, ha sokkal több ilyen lány lenne. Nekem konkrétan az ilyen lányok jönnek be leginkább. (22/F)
2017. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ezzel nincs semmi baj :) Mondjuk önmagában ez még kevés infó, de alapnak nem rossz egyáltalán :)
2017. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy ne itt keresen önigazolást, mert biztosan remek ember, mert sok embernek biztosan tökéletes barát vagy partner. Csak élje magabiztosan az életét, bízzon magában és a saját erejében, mert egy kis küzdéssel,egy minimális kilépéssel a komfortzónából, övé lehet a világ.
2017. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"-kissé zárkózott

-nem túl magabiztos"

Na ezek eléggé lehúzzák a dolgot, azt gondolom hogy egy lány/nő ugyanúgy legyen magabiztos. Az hogy kissé zárkózott az úgy hogy azokkal is akiket ismer, vagy azokkal akiket nem ismer? Mert ha azokkal is kissé zárkózottan viselkedik akiket ismer az nem túl jó. A többi az perfekt, na jó a türelmetlen egy kicsit még negatívum, de kicsit csak tényleg.

19F

2017. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!