Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitevo legyek, ha 14 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitevo legyek, ha 14 eves letemre az idosebb ferfiakat kedvelem?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem vagyok egy hullamhosszon a korosztalyommal, egy fiu se tetszik, aki hasonlo koru lenne. Viszont a 30-as korosztaly koruli ferfiak nagyon tetszenek (nyilvan nem az osszes, hanem csak az, aki kulsore megfog, ha nem ismerem). Ez nagyon kinos eset, k..vanak fognak gondolni? Nem erdekel a penz, mert jo anyagi helyzettel rendelkezo csaladbol jovok, egyszeruen csak ok tetszenek.
2017. nov. 26. 09:07
 1/10 anonim válasza:
35%

Egyutterzek. Habar a 30 + mar sok.... Legfeljebb 24-30-ig meg valahogy okes.

23N

2017. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Előző nálad okés, a kérdezőnél nem.
2017. nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"Nem erdekel a penz, mert jo anyagi helyzettel rendelkezo csaladbol jovok"

A pénz általában azokat érdekli, aki gazdag családból származik,ergo beleszületett a jóba és ebből nem hajlandó "kiszállni". Nem azt mondom,hogy téged érdekel, csak tisztáztam egy dolgot.


Mit tegyél? Semmit. Soha ne akarj semmit egy 30 -as férfitől, de még egy huszastól sem, mert kislány vagy. Az,hogy tetszenek, az egy dolog, azt nem te döntöd el, de hogy kikkel ismerkedsz, azt már igen. Nem baj,ha nem tetszenek a hasonló korú fiúk, mert ők is még csak gyerekek, éretlenek külsőre is. Ráérsz ezzel néhány év múlva foglalkozni.

Akkor fognak kvának nézni,hogyha bármi közöd is lesz ezekhez a férfiakhoz. Vannak olyan aberráltak, akik 30 körül is képeset lefektetni egy naiv korod beli kislányt.

2017. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én is ilyen voltam.

Az idősebb fiúkkal jobban kijöttem mert megértettek engem.

Viszont én nagyon nem kedveltem a mostani fiúkat mert megjátszák magukat,stb...

Én összejöttem nálam 10 évvel idősebb fiúval és akkor történtek dolgok ami miatt megutáltam ezt az egészet és inkább a korosztályomba kerestem tovább a fiúkat.

Vannak normális fiúk, csak nehéz találni.

Igazából az nem normális ha 20-on éves éd vagy afölötti fiúknak bejön egy 14 éves lány.Nem tudnál nekik semmit sem nyújtani ilyen idősen.Ilyenkor a fiúk leginkább csak szexet akarnak, aki pedig tud várni az is lehet hogy olyat csinál a hátad mögött aminem szép dolog (itt nem a megcsalásra gondolok).Akivel együtt voltam ő azt mondta hogy tud várni rám bármennyit, de titokban állandóan a képeimre rejszólt és egyéb ilyen dolgokat tett ami nekem nem tetszett.

Összesen 3 hónapot bírtam ki vele.

Az jó hír hogy tenni szeretnél ez ellem, én pedig azért írtam le ezt a sztorit hogy te ne kerülj ilyen helyzetbe.Ismerkedj korodbeliekkel akár csak barátként és utána ráfogsz jönni hogy neked nem kellenek az idősebbek és nagyon jól kijössz majd a korodbeliekkel.

Üdv egy 16 éves lány.

2017. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Sosem fog veled összejönni egy 30 éves srác sem, vagy ha igen, akkor az azért, mert az eddigi élete során még nem volt senkije, és már egy 14 éves gyerekkel is megelégszik.
2017. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy 30-40-es pasinak csak azért kellesz, hogy a saját bénaságát leplezze, illetve az önbizalmát növeld. Szexelni akarhat, esetleg barátságot, de komoly kapcsolatot nem.

39f

2017. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az téves hogy ha valaki jó anyagi helyzetbe van és abból nem képes kiszállni, nem a legjobb anyagi helyzetben lévő családban vagyok viszont nem is a legrosszabba és képes lennék kiszállni belőle ha van olyan fontos valaki.
2017. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
20 éves vagyok, én a te korosztályodat kedvelem. Gondolod írj rám. Beszélgessünk :)
2017. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oltó Elemér válasza:
49%
Apa komplexus
2017. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%
fater nem foglalkozott veled elegge szerintem ebbol adodik. lanyomkent tekintek az ilyen koruakra 25f
2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!