Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány ha kedvelem a bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha kedvelem a bonyolult, intelligens férfiakat?

Figyelt kérdés
Akár baráti alapon is,imádom ha ilyen jellegû férfiakkal van szerencsém beszélgetni. Olyasmi személyiségekre gondolok mint a következõ kitalált személyeké vagy hasonlóra: Dr. house, Sherlock, Lucifer. Stb

2016. máj. 15. 04:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Nálam kifejezetten előny, ugyanis én is előszeretettel beszélgetek intelligens, kommunikatívabb nőkkel.

20/F

2016. máj. 15. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Ezekben mi a bonyolult?? Dr. House egy átlagember, akit ért egy trauma és bunkó stílussal kompenzálja a fogyatékosságát. Nem bonyolult. Sérült. Nem ugyanaz.
2016. máj. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%

Azok csak jól megírt forgatókönyvek. Pont azért, hogy elnyerje a főszereplő a néző bizalmát. Kicsit láss már a kulisszák mögé és vedd le a napellenzőt, még nincs nyár.

Most ezzel nem azt mondom hogy nincsenek ilyen karakterisztikus emberek, de te ilyenbe nem fogsz belebotlani, az is biztos.

2016. máj. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

És ha ez a bonyolult,intelligens férfi egy kicsit problémás is lenne?Csak mert az általad felsorolt karakterek sem problémamentesek.

Lenne kedved ilyen férfivel esetleg kapcsolatra is lépni?

2016. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Igen, ez ismerős én is hasonlóképpen vagyok. Viszont az a baj, hogy az ilyen férfiak általában bizalmatlanok a végletekig.

Itt is van valaki akivel szeretek beszélgetni és az àltalad leírtakat vélem felfedezni benne, viszont rendre felszívódik, nem válaszol. Szóval nem könnyű esetek az ilyen típusú férfiak. Még akkor sem ha szimplán csak egy jó beszélgetés reményében kontaktálnék velük.

2016. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Miért gondolod,hogy bizalmatlanságból szívódik fel?

Ez nem inkább megbízhatatlanságra utal?

2016. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Nem hátrány, de párkapcsolatra úgyis csak a jóképűek kellenek, még ha nem is olyan intelligensek.
2016. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Noren1989 ***** válasza:
9%

Nem hátrány. Hajrá!

Mi meg szeretjük a nagymellű nőket!

26/F

2016. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor hátrány, ha te nem tartod a lépést. Nekem elég sokan mondták, hogy bonyolult vagyok és nekem ez általában nem jó, mert azt jelenti, hogy a másik elvesztette a fonalat és neki ez sok. Szóval nekem az a jó, akinek nem bonyolult, ami én vagyok Aki tud velem játszani. De ezt nem úgy kell érteni, hogy soha nem sok a másik, de van, amikor tudnunk igazán kapcsolódni.
2016. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én intelligens vagyok, és egyszerű, mit egy faék.

De nem szeretnék olyan nőt, aki filmkaraktereket keres bennem.

2016. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!