Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen lányok jönnek be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Az általánosságra vagyok kíváncsi, mik jönnek be, mik nem. Milyen az ideális partner? Kicsit teltebb vagy kicsit izmosabb alkat, megértő vagy féltékeny, mindig kimutassa hogy mennyire szeret vagy vannak helyzetek amikor nem, az ágyban milyen legyen stb

(Sulis feladathoz kell)



2017. nov. 26. 14:38
 1/3 anonim válasza:
45%
Ez szerintem minden fiúnál máshogy van, én pl nem szeretem ha nagyon izmos egy lány nyilván legyen valami alakja, de ne csak izma legyen, megértő is és ne vigye túlzásba a szeretetet, de szerintem add önmagad és mindenkinek jobb lesz! :D
2017. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Csak a sajátját tudja mondani mindenki, szóval itt is látszik hogy megfelelési kényszerekben szenvedsz, de mindegy mert mindenki...de ne akarj álom nő lenni, mert úgysem leszel az na de mindegy.


A sajátom:


Nem baj, ha picit duci az a alcsonyabbak kicsit jobban bejönnek nem tudom miért, de igazából ha magas az sem számit. Szép nagy kerek szemek, formás test közepes méretu formás cici, nem hátrány ha szőke. (ez az ideál, de ez naponta változik :D, ha látok egy szép lányt az is tetszik)


Megértés és féltékenység szerintem egyáltalán nem egy fogalom, legyen féltékeny ha van miért de nézegesse meg az üzeneteimet, ne rombolja le az összes baráti kapcsolatomat MINDENEM, hogy egyedül csak ő maradjon számomra aztán amikor ez megtörtént ott hagy a p**ba egyedül (ilyen is volt már)..


Mutassa ki mennyire szeret, mert ha nem akkor igazából én sem fogom szeretni őt, tehát tudjon ADNI érzelmeket ez igazából nagy szó mert mindenki attól fél, hogy átverik, na és itt is a lényeg ha valaki nem tud adni érzelmeket lehet bármilyen nem fog sokáig tartani a kapcsolat..az utolsó 3 ez miatt lett vége, és bennem is sok hiba volt.


Az ágyban nem muszály szopnia,körbe ugrálnia de közeledjen felém! Szexuális közeledjen felém...ez nem egyenlő azzal, hogy megmondja mikor álljon fel a farkam, ha esetleg nem jó valami az ágyban akkor ne azt mondja hogy jajj mert velem ez meg ez meg az a baj, hanem észre veszi azt is, hogy ő mit ront el...és KETTEN vagyunk az ágyban, nem csak ő szóval magyarul szólva nem egy önző hisztis p**ca aki csak várja a csodát (magyarul nem egy fadarab).


Ne hazudjon, ha valami nem tetszik neki...nem kell a dráma, mert úgyis azonnal levágják a férfiak is ha valami nem klappol, hanem beszéljük meg és javítsunk rajta.


Sokat beszéljen, de ne a felesleges f**ságokról pl.: Aurélió szombaton elment szöget szedni...stb f**ság.

Ha valami kell neki igenis mozduljon meg ő is, mert nem kívánság leső Jin vagyok aki minden vágyát teljesiteni tudja.


De igazából az összes lényegtelen, ha ő is szeret meg én is őt és ki is van mutatva, és az alap dolgok mukodnek mint pl.: beszélgetés,bizalom,huség akkor az összes lényegtelen az összes!


Viszont ezeket a dolgokat nem csak várni kell, szóval ez egy nagyon bonyolúlt dolog mindennapos munka...nem érdemes külsőségre terelni a dolgokat, mert az nem kapcsolat hanem csak meg a szex sem az hanem csak testi gyakorlat, torna.

2017. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
29%
Külsőleg a barna bőr, magasabb legyen nálam (165cm), husis alkat.
2018. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!