Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ennyire szeretitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingimingi kérdése:

Fiúk ti ennyire szeretitek fogdosni a női melleket, nem zavar a kicsi mell sem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járok egy fiúval. Már viszonylag a kapcsolat elején is elkezdte volna fogdosni a mellemet, de én akkor még nem nagyon hagytam, mert egyrészt még nem volt barátom, szoknom kell ezt, hogy a mellem fogdossák, másrészt meg kicsi a mellem, és ezt szégyellem. De ő mondta, hogy szívesen megnézné, meg őt nem zavarja, hogy kicsi, ezért nem fog elhagyni. Azóta is ha találkozunk (nyilván csak ha kettesben vagyunk) szinte mindig a mellem felé téved a keze, benyúl a melltartó alá. De most már pár hónap után, végre kezdek jobban feloldódni, kevésbé vagyok szégyenlős, és elhatároztam, hogy jobban engedem neki. Úgyhogy legutóbb már tényleg hagytam neki, rendesen benyúlt a melltartó alá, rátette a kezét a mellemre, de tényleg jó érzés volt nekem is. Odáig még azért nem jutottam el, hogy levegyem a melltartót, tehát még nem is látta. Fiúk, azt kérdezném, hogy szinte mindig simogatná a mellem, miért? Ez ennyire jó nektek tényleg? (Mondjuk nem mindenkinek ugyanaz a jó). Másrészt meg akkor őt tényleg nem zavarja a kicsi mellem, higyjem el neki? Mert gondolom akkor nem fogdosná,nem?

2017. nov. 26. 17:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez nem inkább tini kategória...?
2017. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

1: a 18. születésnapon nem lesz valaki egy pillanat alatt tiniből felnőtt. Az inkább 21-25 között lesz, csak hülyeség a kategória korhatára.


Kérdező:


1. igen, bármilyen meglepő, nem azért fogdossa a melledet, mert nagyon szar neki.


2. ha kicsi ha nagy, az akkor is mell.


3. van aki a kicsi, van aki a nagyobb mellre izgul jobban, de attól még mindkettőre feláll a farka, lásd 2. pont.


4. ha elmúlik a kielégítetlen vágy, és végre le is fekszetek egymással, akkor fog kiderülni, hogy csak szexuális vonzalom volt vagy megvan minden más is egy kapcsolathoz.


5. soha nem volt olyan a világtörténelemben, hogy valakit csak és kizárólag a kis vagy nagy vagy lógos melléért hagytak volna ott, miközben minden egyéb jó volt.

2017. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs is kérdés.

Mindenre ott a válasz a kérdésben.

2017. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Igazából csak a unatkozik a kérdező kislány, és szeretné, ha kicsit körülötte forogna a világ.
2017. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
kb 6 hónapos koromig szerettem csinálni, azóta ellaposodott az ügy
2017. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
#5: biztos, hogy fiú vagy te? :)
2017. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%

Ez a tiniribi kategória, hány éves vagy?

A felnőtt szintet nem üti meg, az biztos.

2017. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6! bizti
2017. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire szeretjük. Van akinek a kicsi is elég, bár én csak a nagyokat szeretem, de ő nyilván nincs ezzel így.
2017. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nagyon-nagyon szeretjük ezt csinálni. Én speciel a nagyobbakat szeretem jobban de kinek mi. Nekem csak egyszer volt barátnőm és egyszer megfoghatatlan és basszus....... Ez ilyen nagyon kanos válasznak tünhet Senna ismernétek tudnátok, hogy én vagyok az a fiú aki nem szokott erről beszélni. Mindegy. A lényeg, hogy ez a fiúnak egy olyan boldogság érzetett okoz, hogy..... Nem is tudom. Szerintem nagyon jó lehet barátodnak! :D
2017. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!