Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha egy lánynak kicsi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak kicsi a melle, akkor kevesebb nálatok az esélye?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, normál testalkattal (nem vagyok sem vékony, sem kövér), de sajnos nagyon kicsi mellekkel.

Nagyon zavar, kaptam már beszólást is miattuk.



2016. jan. 19. 21:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
nem mellméret alapján választok bnőt.
2016. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt! Nálam ez kifejezetten előny. Minden lány aki tetszett, és akivel voltam is, kismellűek voltak. Én erre bukom
2016. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább a kis mellű lányok tetszenek.:)
2016. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Egy nagyobb mellű lány tény, hogy hamarabb felkelti a figyelmet, de ez semmit nem jelent az égvilágon.

Elsősorban az arc a legfontosabb.

2016. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%
Örülj hogy csaj vagy :) Még kis mellel is nyerhetsz. Ellenben ha közepes vagy kis farkú csávó lennél - hát veszítesz! De még ha "nagy" akkor is. Jön pár afrikai migráns és átkerültél a kicsibe... És "greetings for cuckold"
2016. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
67%

Megmondom őszintén én a nagy mellek híve vagyok, tehát, ha csak és kizárólag a kinézetet nézem akkor igen.


DE! Nekem sokkal fontosabb a belső, tehát, ha valaki a személyiségével fog meg, akkor már nem nézem azt, hogy mekkora a melle.

2016. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is szóltak már be a mellméretem miatt, nagyon rosszul esett és el is sírtam magam a buli kellős közepén! Nagyon érzékenyen érintett, mivel én sem voltam vele megelégedve.

Nem tartom magam szépnek, de csúnyának sem. Sok pasival randiztam, a legtöbbjük járni is akart velem. Sok embernek tetszik a stílusom, kisugárzásom stb. Ezért nem is értettem, hogy miért szól be egy 20+as idegen férfi!

De most már elfogadtam, hogy csak 70/B-s és ez van!

Légy magabiztos, húzd ki magad és szard le a többieket! :)

2016. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Nem kevesebb, hanem nulla, zéró. Bocsi, de én a nagy melleket imádom.
2016. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%

#8


Ezért meg fognak ölni :) (persze ha csaj fikázza az átlag brokit akkor meg "igen igaza van" szóval dübörög a kettős mérce, de most készülj a megkövezésre!)

2016. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
32%
Inkább nem is írok semmit.
2016. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!