Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ezzel kapcsolatos kérdés van, de engem tényleg érdekel.

Tehát 17 éves vagyok, a magasságomhoz képest nagyon vékony(166cm, 42kg). Fenekem formás, de a mellem kicsi. Barna hajam és szemem van.

Egyéb tulajdonságok:

Nagyon sokat beszélek, eléggé víg kedélyű vagyok, nagyon sokat nevetek, könnyen barátkozok. Hamar ki lehet hozni a sodromból(ez nem a legjobb tulajdonságom). Haragtartó vagyok, szóval kell idő, hogy lenyugodjak, megbocsássak az adott személynek, valamint, hogy átgondoljam a dolgokat.


Ezzel a kérdéssel nem kapcsolat keresés a célom, hanem csak szimplán érdekel a véleményetek. Válaszotokat előre is köszönöm:)



2017. nov. 27. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól nézhetsz ki a leírás alapján, szóval ja.
2017. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kapcsolat keresés a célod, ok.

De azért nincs is teljesen kizárva, ugye?! ;-)

2017. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyű felidegesíteni+Haragtartó egy nagyon rossz kombó, nem kizáró ok természetesen de ez nálam pl azért számítana valamennyit ha 2 lány közül kellene választani mondjuk.
2017. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Oh megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok ilyen vékony
2017. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennél a pár sornál biztosan sokkal több vagy. Őszintén, én nem tudom megmondani,hogy igen, kellene nekem egy ilyen lány ennyiből. Látnom kell hogyan viselkedik, mosolyog, beszél, sőt többször is meg kell figyelnem, és olyan apró dolgok fognak meg, mint hogy mindig csavargatja az egyik elülső tincsét, kedvesen köszön mindenkinek, udvariasan előreengedi az időseket az ajtóban.
2017. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!