Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy crushom, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy crushom, mit tegyek? Többi lent 15/F

Figyelt kérdés

Szóval,

Szeptember óta gimnazista vagyok, és van egy évfolyamtársam, aki tetszik. Nagyon. Közös óránk nincs, eddig nem is voltam benne biztos, hogy tud rólam.

Azonban a napokban egy haverommal beszélgettünk a majdnem teljesen üres ebédlőben, és történetesen ő is ott volt, mi több, megkérdezte, hogy a barátnőivel odaülhetnek-e, én meg miért is mondtam volna nemet, szóval leültek. Viszont ezután ránk se nézett, tehát nem biztos, hogy miattunk ült oda, mindenesetre elég fura volt.

Különösebben nem vagyok befelé forduló, de azért a legnagyobb hangember sem, olyan átlagosnak mondanám magam.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá, úgy, hogy gyakorlatilag semmit nem tudok róla, tehát eddigi tudásom szerint nincs közös érdeklődési körünk?



2017. nov. 28. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan dolgot kérdezni, ami nem megválaszolható igennel, nemmel. Lehet, hogy inkább egy véleményt kellene kérned, akármi, ha tanít valamilyen közös tanár, akkor róla esetleg egy vélemény, stb.. akármi. Csak olyan dolgot kérdezz, amiből kialakulhat egy továbbfolytatott beszélgetés.
2017. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy menjek oda hozzá beszélgetni? Mindig körbe van véve a barátaival.... Vagy csak várjak a megfelelő alkalomra? Eddig azért nem volt, mert nem gondoltam, hogy tud rólam, de most már biztosan tud.
2017. nov. 29. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld kivárni hogy egyedül legyen. Úgy mondom neked mint lány, én azért szoktam a srácok mellé ülni itt-ott, mert kedvelem őket és jófejek :) ezzel nem arra akarok utalni hogy maradsz a friendzone-ban, hanem arra, hogy biztos feltűntél neki, és szerintem szívesen megismerne c: ahogy írták, kérdezz tőle valamit, vagy kezd egy egyszerű mondattal a beszélgetést, pl. Szia. Téged tanít xy? ; vagy Szia, tudnál segíteni? ; és kitalálsz valami kamu szöveget :"D
2017. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!