Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mutattátok be a szüleite...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adri12345 kérdése:

Mikor mutattátok be a szüleiteknek a barátotokat?

Figyelt kérdés
Vagyis hány évesek voltatok és mennyi ideje voltatok már együtt

2017. nov. 30. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm kb 3-4 hét után mutatta be a barátját a családjának, meg nekem is. Utána következett a barátja családja.

A lány 18, a fiú 20 éves

2017. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam, a srác 21. A harmadik héten bemutattam. Mondjuk nekem anyával nagyon közvetlen kapcsolatunk van, és már akkor beszéltem neki a(z akkor még nem) páromról, amikor először találkoztam vele. Nálunk néztünk meg egy filmet, és mivel anya is otthon volt, adta magát a helyzet.
2017. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, barátom szintén, kb. 2 hónapaja találkoztunk a másik családjával, akkor voltunk 4 hónapja együtt.
2017. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15 evesek voltunk, 4 honap utan.
2017. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!